Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

«Душа» / кіноклубний показ нового мульт-му «Pixar» з лекцією критика

«Душа» / кіноклубний показ нового мульт-му «Pixar» з лекцією критика


Кіноклубна подія на «Коперніка» для всіє родини!

 

Славетна студія «Pixar» презентує новий повнометражний мультфільм під назвою «ДУША».

28 грудня, о 19:00, штатний кіномен Станіслав Тарасенко представить цей анімаційний фільм глядачам та розкриє свою душу. Максимально доступно, цікаво та всеохоплююче він розповість про різні мультфільми, про мистецтво мультиплікації, про особливості «ДУШІ». Лекція буде пізнавальною як для діток, так і для дорослих.

От наприклад. Велика кількість дітей полюбляє дивитись мультфільми студій «Ghibli», «Disney», «Cartoon Saloon», «Pixar», але нічогісенько не знає про режисерів, які створюють чудові стрічки. На цей лекції Станіслав намагатиметься познайомити дітей та їх батьків зі світом анімаційного мистецтва – у першу чергу на прикладі «ДУШІ».

Квитки тут.

Опис «ДУШІ»: «Анімація «Душа» від «Disney» та «Pixar» знайомить нас із Джо Ґарднером, викладачем музики в середній школі, який щиро любить грати джаз. І одного разу йому таки вдається домовитись про виступ на сцені джазового клубу. Однак дорогою додому у результаті нещасного випадку душа Джо відділяється від тіла і переноситься до місця, у якому душі розвиваються перед тим, як відправитись до новонародженої дитини. І Джо доводиться задуматись над тим, що значить – мати душу».


Вік

2+


Вартість

Від: 100 грн
До: 190 грн


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Коперника, 9