Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Новорічне шоу "Рятівники часу" в Кінопалаці ім. ДовженкаКінопалац ім. Довженка, компанія "Like PRO" та ТМ "Найкращі дитячі проекти 100%" запрошує 26 грудня на Новорічне Фикси Шоу "Рятівники часу".

 

Герої мультиплікаційного серіалу "Фіксіки", від яких у захваті мільйони дітей, — Файєр, Вєрта, Шпуля та Ігрек, а також Сімка, Нолик і Дім Дімич — збирають усіх допитливих дітлахів на веселі новорічні пригоди!

Що таке "Новорічне Фіксі ШОУ"?

Це - єдине ліцензійне шоу від творців мультфільму "Фіксіки". На думку дітей і дорослих, дана інтерактивна вистава "хеппенінг" є абсолютним хітом та в історії новорічних свят.

Новий рік —  час загадувати бажання, мріяти, чекати подарунки під ялинкою та, звісно ж, веселитись! Дім Дімич разом зі своїми друзями Фіксіками — Сімкою, Ноликом, Файєром, Ігреком, Вєртою та Шпулею  — теж хотіли мріяти і загадувати бажання. Та хіба це можливо, коли найголовніший у світі Годинник раптом зламався!? Лиходії, руйнівники всіх приладів і пристроїв — Пил, Іржа і Коротке Замикання — просто нещадні, особливо під керівництвом Генерала Бота. Дідус з таким складним завданням наодинці не впорається. На допомогу йому приходять добрі й винахідливі Фіксіки зі своїм Суперпомогатором та хоробрі маленькі глядачі, які знаходяться у залі. У них все вийде, і Новий Рік настане вчасно!

А як саме герої впораються з цілою армією негідників і полагодять найголовніший Годинник, дивіться у новій захоплюючій  новорічній виставі "Рятівники Часу"!

Що особливого у "Новорічному Фіксі ШОУ"?

  • 6 гіперреалістичних фіксіків понад два метри заввишки на сцені будуть радувати дітей протягом цілої години.

  • Фіксіки — найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні та в понад 90 країнах світу.

  • Голоси Фіксіків — справжні, вони говорять на сцені так само, як на екрані.

  • Яскраві декорації та спецефекти подарують глядачам незабутні враження.

  • Кожен глядач зможе взяти участь в новорічних пригодах мультяшних героїв безпосередньо під час вистави й відчути себе потрібним та незамінним.

 

Придбати квитки Ви можете тут.
Вік

3–10


Вартість

від: 100 грн
до: 300 грн


Телефон

+380 (32) 221 61 31
+380 (32) 227 39 39


Посилання


Адреса

Львiв
проспект Червоної Калини, 81