Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фікси Шоу / СИХІВ / 23 травня

Фікси Шоу / СИХІВ / 23 травня


Запрошуємо на нове "Фікси ШОУ"!

 

Що визнаєте про фіксиків? Що вони лагодять механізми, живуть у всіх приладах і бояться людей? А чизнаєте ви, що фіксики люблять гратися, танцювати, співати пісніі та еселитися?


Про це знає Геній Євгенович Чудаков, вчений зі світовим ім’ям. Він винайшов спеціальну машину для збільшення, щоб познайомити всіх глядачів з їх улюбленими фіксиками! Сімка з Ноликом з радістю погоджуються взяти участь в цьому експерименті і стають величезними… Фіксики іззадоволенням граються з глядачами, змагаються один з одним, танцюють і співають фіксиспівки. Головне — це не потрапити на очі адміністратору залу, Умі Палатовні! Адже вона не вірить в існування фіксиків…

А ви хочете дізнатися, як Сімка з Ноликом впораються зі злюкою адміністратором, та пограти з улюбленими героями і отримати неймовірну кількість позитивних емоцій? Тоді обов’язково приходьте на нове "Фікси ШОУ"!

"Фікси ШОУ!" — інтерактивна вистава, яка дозволить кожній дитині взяти участь у дивовижних пригодах фіксиків. Ви миттєво схопитеся за планшет або телефон, адже це — єдине в Україні ліцензійне шоу від творців мультфільму.
На всіх чекають гіперреалістичні герої понад два метрии заввишки, втілені творцями серіалу в технології 3D-принт, з голосами справжніх фіксиків: вони говорять насцені, як на екрані; дивовижні декорації і спецефекти; ігри та веселощі.

Дійові особи: Сімка, Нолик, Ума ПалатовнаЗанозіна, ГенійЄвгенович Чудаков. Маленькі глядачі будуть у захваті!

Дітям до 4-х років вхід безкоштовно без надання окремого місця у супроводі дорослих (квиток потрібний тільки дорослому).

Вистава йде українською мовою, розрахована на дітей від 3-х до 10-ти років, тривалість 1 година.


Вік

3–10


Вартість

От: 100 грн
До: 300 грн


Телефон

0 800 507 577


Посилання


Адреса

Львiв
проспект Червоної Калини, 81