Навчання верхової їзди. Професійна фотосесія з конемКінна школа верхової їзди "Темпо" запрошує діточок від 5-ти років на заняття з їзди на конях.

 

Уроки їзди на конях додають дітям більше впевненості у собі та радість від спілкування з цими прекрасними тваринами, а також це - гарні фото на пам’ять, що прикрасять вашу оселю світлиною з щасливим дитячим лицем.

Кінна школа верхової їзди "Темпо" навчає вершника поводженню у різних середовищах і ситуаціях, тим самим виховує з дитини всебічно успішну людину, яка не пасує перед складнощами.

Заняття відбуваються у критому теплому манежі. Прогулянки - у лісопарковій зоні. Школа запрошує у прекрасне місце: вкритий осінньою ковдрою парк або теплий манеж.

Також до вашої уваги дитячі подарункові сертифікати. Сертифікат на катання - це прекрасний сюрприз для діточок і батьків, оригінальний подарунок рідним, друзям або колегам. Така річ порадує не тільки на День народження, а  й стане доречним доповненням свята на Новий рік, день cв. Валентина, прикрасить Ваші будні, наповнить їх новим змістом і незабутніми враженнями.

Цей сертифікат прекрасний спосіб здійснити мрію і зробити подарунок цікаво і корисно.

 

Більш детальна інформація - за телефоном +38 (097) 966-96-50 і на сторінці Фейсбук.


Коли

Пн–Нд 08:00–20:00.


Вік

5+


Вартість

Пробне заняття: 700 грн
Пробне заняття з фотосесією: 1700 грн


Телефон

+38 (097) 966 96 50


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Єрошенка, 28; с. Зубра

Як дістатися?

При потребі представники школи верхової їзди зустрічають гостей та проводять на конюшню.