Екскурсія на конюшнюПлануєте екскурсію з  сім'єю або класом і шукаєте цікаву ідею? Ми маємо рішення для Вас - екскурсія до коней для дітей і дорослих!

 

Працюємо в пізнавально-розважальному форматі. Спочатку ознайомлюємо дітей з правилами поведінки та технікою безпеки біля тварин - розказуємо як правильно підходити до коня, чистити, сідлати, годувати. Розказуємо про кінний спорт в цілому та інші види верхової їзди. Додатково діток розважають кози. З радістю відповідаємо на всі питання дітей, а потім приступаємо до катання верхи, хто бажає - фотографування.

Найбільша цінність такої екскурсії:

  • діти вчаться обережному і дбайливому контакту з природою, любові та поваги до тварин;
  • вчаться краще розуміти не лише світ коней (цих великих, сильних і розумних  істот), а й себе через близький контакт з ними. 

Діти захоплені екскурсіями з нами, годуванням та катанням під час. Навіть не заглядають у свої гаджети.

Вік: від 7 місяців.

 


Коли

Пн–Нд 07:00–22:00.


Вік

1+


Вартість

Екскурсія для сім'ї до 5-и осіб: 900 грн (Знайомство з конями і козами, показ сідел, годування, орієнтовний час 40 хв. Ціна вказана за групу.)
Катання верхи : 450 грн (До екскурсії додаємо катання до 15хв. Ціна вказана за особу діти або дорослі. Якщо катається кілька осіб - просимо попередити, відповідно ми підготуємо більше коней відповідно до кількості вершників.)
Група до 15 осіб: 5100 грн (Інструктаж, розповідь про коней, огляд конюшні, фотографування на свою техніку + коротке катання верхи для кожного.)
Група до 25 осіб: 8100 грн (Інструктаж, розповідь про коней, огляд конюшні, фотографування на свою техніку + коротке катання верхи для кожного.)


Телефон

Телефонуйте для отримання більш повної інформації: +380 (99) 381 68 74 - Наталя


Посилання


Адреса

Львiв
с. Зубра

Як дістатися?

біля ресторану "Рафаель"