Kingdom Family School приватна школаKingdom Family School - ліцензована приватна школа повного дня у Львові з поглибленим вивченням іноземних мов, з акцентом на ментальний і фізичний розвиток дітей!

 

Наша унікальність у камерному характері та підході до навчання. Саме завдяки цьому ми маємо змогу впроваджувати справді індивідуальний підхід до вікових та психологічних потреб кожного учня нашої школи.

Ефективне академічне навчання та гармонійне виховання учнів базується на безумовних цінностях школи: партнерських стосунках між вчителями, учнями та батьками, екологічності комунікацій, передовому педагогічному досвіді та надійному партнерстві з лідерами сучасних освітніх технологій. 

Ми ретельно підбираємо весь педагогічний склад, постійний розвиток якого є одним з ключових завдань школи. Освітні програми базуються на затверджених нормах Міністерства освіти України та відповідають набагато вищим внутрішнім стандартам Kingdom Family School.

 

Школа працює на основі державної ліцензії. По завершенню навчання учні отримають атестати про повну загальну середню освіту державного зразка.

 

Для всебічного розвитку на базі школи діє понад 10 додаткових гуртків та студій (карате, хореографія, балетна студія, шахи, робототехніка та ін.). 

Потужна матеріально-технічна база: у кожному класі системи клімат-контролю, мультимедійні дошки, шафки для канцелярії та особистих речей учнів, індивідуальні парти-трансформери. Лінгвістичний кабінет на базі ІТ класу, мистецька майстерня, власний спортивний майданчик, спортивно-хореографічний зал.
Ми працюємо за навчальною програмою Нової Української Школи. Крім обов'язкових дисциплін наші учні опановують курси логіки, критичного мислення, фінансової грамотності, дизайну та інженерії і мистецтва. 

Для забезпечення ефективних академічних успіхів ми використовуємо феномено-орієнтоване навчання, STEM підхід на базі Lego foundation, тематичні тижні, хвильові занурення, інноваційні і перевірені світовими методиками стандарти.

 

Кафедра Languages 

Наша ціль - реальна якісна комунікація, вільне спілкування на розмовному та письмовому рівнях. Перший пріоритет -  поглиблене вивчення англійської мови. Щоденна практика з викладачем, поділ на групи - за рівнем знань, а не за віком чи класом, двічі на тиждень speaking club з носієм мови, театральні та музичні постановки мовою оригіналу.
 

Кафедра  Sport & Health

У власній спортивній залі студенти мають змогу займатися кожного дня, незалежно від сезону діють: карате, атлетика, гімнастика, айкідо тощо. 

В рамках навчальної програми  Sport&Health юні спортсмени вивчають принципи здорового способу життя та займаються командними видами спорту.  Крім типових уроків фізкультури, діти відвідують уроки хореографії, яка розвиває гнучкість та пластику. Серед додаткових секцій для тренувань: бойові мистецтва, танці, теніс, брейк данс тощо. 
 

Кафедра IT& Logic  

Програма Citizen of the World, яка є базовою від 0 класу, навчає перш за все екологічному і безпечному користуванню гаджетами.  
На цьому курсі школярі опановують принципи роботи з цифровим світом та здобувають навички, які їм необхідні в реальному житті. Наприклад, вчаться бронювати квитки, створювати карти навігації, оплачувати рахунки з телефону, користуватися програмою ДІЯ та багато іншого. Ми хочемо аби діти не лише пасивно ‘’зависали’’ в гаджетах, а почали активно використовувати технології задля досягнення власних цілей, тому, ми розробили програму з цифрової грамотності, яка відповідає вимогам сучасного світу.
Програма Logic - поєднання основи кодингу, математики, логіки  та комп’ютерних наук. Основна ціль занять - опанування принципів програмування незалежно від мови, обробка даних та аналіз. Робота  з 3D- та  VR-технологіями, стартапами та інноваційними проектами.
 

Кафедра Української Філології  

Читання у Kingdom Family School - традиція, оскільки з дітей, що читають, виростають дорослі, які думають.
Ми використовуємо сучасну американську освітню методику навчання. У школі діє програма BookCrossing та традиція Hours Of Read, тому в кожному класі є власна бібліотека.  
Окрім того, на заняттях діти опановують ази медіаграмотності, журналістики, вчаться грамотно висловлювати власну думку та дебатувати.
 

Кафедра The Nature of Science 

Інтегрований курс «The Nature of Science» об’єднує 4 галузі: природничу, суспільно-історичну, соціальну та основи безпеки життєдіяльності. Метою курсу є формування в учнів цілісної картини світу під час набуття життєвого досвіду.
На уроках вчитель використовує принципи феномено - орієнтованого навчання, чим спонукає самостійно ставити запитання, досліджувати та аналізувати, формулювати та обговорювати ідеї, проводити експерименти, розробляти способи апробації проектів та навчатися презентувати результат своєї діяльності.

Невід’ємною частиною курсу є проведення відкритих  Stem Open Air, де діти презентують свої навчально-дослідницькі проекти. 
 
 

  • Перебування у школі  - повний навчальний день, з 8:30-19:00
  • Класи - не більше 16 учнів
  • Страви приготовлені безпосередньо перед подачею (власна кухня)
  • Шкільна форма, персональні кейсбокси з навчальними матеріалами та канцелярією.

Вартість навчання:

  • 80 000 грн / навчальний рік (10 місяців)
  • 8 500 грн / помісячна оплата

Час роботи

Пн–Пт 08:30–19:00.


Квитки

Вартість відвідування 0-го класу (за рік до школи) за місяц: 8500 грн (включно з 5-ти разовим харчуванням, з 8:30 - 19:00 год.)
Вартість відвідування 1-го класу : 8500 грн (+ 100 грн/день 5-ти разове харчування, з 8:30 - 19:00 год.)
Комплексна та якісна підготовка до 1 класу “Kingdom Kids“: 990 грн (для діточок, які 2020-2021 н.р. вступлять до першого класу, щовівторка та щочетверга)
Комплексна та якісна підготовка до школи : 150 грн (для діточок, які 2020-2021 н.р. вступлять до першого класу)


Контакти

+380 (97) 595 95 49
kingfamschool@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Перфецького,14