Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка Вікторії Ковальчук "По-різному про одне"

Виставка Вікторії Ковальчук "По-різному про одне"


У суботу 7 грудня о 16:00 кав'ярня-галерея “Штука” запрошує на відкриття виставки Вікторії Ковальчук “По-різному про одне”!Десять станкових робіт, виконаних у різних техніках і стилях. Використати можливість в інтер’єрі автентичного львівського історичного середовища представити своєрідний філософський ракурс за допомогою творів образотворчого мистецтва. Десять робіт – формула концепції «по-різному про одне»: 1+0=1!

Про авторку. Вікторія Ковальчук закінчила Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова, факультет «Графіка і книжкова ілюстрація». Член Національної спілки художників України з 1995р. У 2017 році була виключена з лав СХУ, як член ревізійної комісії, захищаючи майнові права художників.

Оформила понад 200 книг різних жанрів. Серед них: 

  • український «Буквар»,
  • авторські казки «Гусінь Мотя, війна і любов» та «Казка про ворону, яка хотіла залишитися чорною»,
  • оформлення книги Ігоря Калинця «Небилиці про котика і кицю»,
  • збірник колядок і щедрівок «Нова радість стала», «Бузиновий цар» Ліни Костенко, «Росте хлоп’я мов кущ малини» Богдана-Ігоря Антонича тощо.


Займається публіцистикою і літературою. В доробку дитяча книга «Про фею Дорофею», книга-есей «Подорож з Нічним постояльцем» про подорож-дослідження до Бучача Шмуеля Агнона, понад 50 статей на теми мистецтва і культури.

Лауреат регіональних і міжнародних конкурсів «Искусство книги», «Мистецтво книги». Лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки. Лауреат Державної премії ім. Лесі Українки. Дипломант міжнароднихї виставок «Осінній салон – 2006, 2008, 2010, 2014, 2015 рр. Диплом ім. Георгія Якутовича за книгу віршів для дітей Д.Павличка «Кіт Мартин» - 2012р. Автор десяти персональних виставок (Польща, Україна).

Девіз: «Всім вистачить місця під сонцем, аби тінь від нас не була занадто довгою і темною».


Вік

0+


Телефон

+380 (97) 586 81 95


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Котлярська, 8