Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Виставка-аукціон "Свято бобра"

Виставка-аукціон "Свято бобра"


У липні кав’ярня-галерея «Штука» та БФ Спадщина.UA / Heritage.UA з приємністю запрошують вас на виставку «Свято бобра», присвячену неймовірній красі маленького міста з великою історією – Бібрці!

 

Відкриття відбудеться 1 липня, у середу, о 17:00.

На виставці представлені роботи семи львівських митців, виконані в Бібрці під час пленеру 15 березня 2020 року. Квітослава Булавіна, Наталка Івженко, Дарія Зав'ялова, Олена Зотова, Христина Приймак, Ірина Фартух та Ліліана Харьковська представлять свої твори на картоні та полотні, у в олії, акрилі та графіці.

Радо кличемо вас відвідати виставку, аби побачити цей неймовірний край крізь призму мистецтва та закохатися у нього.

В рамках виставки БФ «Спадщина.УА» уже традиційно планує провести онлайн аукціон на благо пам’ятки архітектури місцевого значення початку ХХ століття, окраси Бібрки та його візуальної домінанти - будівлі колишнього товариства «Сокіл», що перебуває під опікою фонду.

Завдання виставки - аукціону:

  • популяризація культурної та природної спадщини Бібреччини;
  • промоція майбутнього мультифункціонального культурно-туристичного центру «Сокіл»;
  • збір коштів на дофінансування проекту «Офіс гостинності майбутнього мультифункціонального культурно-туристичного центру «Сокіл», поданого на Конкурс «Єврорегіон Карпати - Україна» (загальний бюджет - 312 тис. грн, в т.ч. 62 тис.грн. - необхідне дофінансування БФ «Спадщина.УА»).


Аукціон відбуватиметься в період 6 - 20 липня 2020 року на ФБ сторінці СОКІЛ / SOKIL.


Вік

0+


Телефон

+380 (97) 586 81 95


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Котлярська, 8