Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Благодійна виставка / он-лайн аукціон "Мистецький Тартак"

Благодійна виставка / он-лайн аукціон "Мистецький Тартак"


З 1 по 30 листопада БФ Спадщина.UA / Heritage.UA та Кав'ярня-галерея "Штука" запрошують відвідати виставку пленерних робіт

 

Виставка присвячена перлині української архітектури - палацу ХІХ ст. в с.Тартаків Сокальського району Львівської області. Усі картини з виставки митці передають на благодійний он-лайн аукціон, ціль якого – збір коштів на реставрацію кованої автентичної в’їзної брами на територію до палацу. Офіційне відкриття виставки — у четвер 7 листопада о 17:00.

У жовтні в рамках ініціативи «Мистецький Тартак» на території палацу відбувався мистецький пленер, в рамках якого десять львівських митців увіковічнювали палац на папері та полотні. Серед них Квітослава Булавіна, Маргарита Вітязь, Наталка Івженко, Христина Приймак, Наталка Пухінда, Юрій Сичов-Глазун, Данило Сливінський, Микола Ступінський, Маріана Томин, Ірина Фартух.

Партнер проекту ProArt Frame Gallery - Багетна Майстерня надає знижку 20% на оформлення творів мистецтва, придбаних в рамках аукціону.

Зазначимо, що ініціатива підтримки спадщини мистецтвом реалізовується не вперше, а вже стала традицією. В 2018 році подібний пленер - виставка - аукціон під назвою «Мистецтво на варті» проходив на території Поморянського замку з метою збору коштів на впорядкування території призамкового парку. За виручені кошти тоді вдалося здійснити ґрунтовну очистку від самосіву, сухостою та сміття 3,5 га парку.


Вік

0+


Телефон

+380 (97) 586 81 95


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Котлярська, 8