Музична екскурсія для туристичних груп в музей музичних інструментів

Музична екскурсія для туристичних груп в музей музичних інструментів


Львівська родина запрошує гостей нашого міста на Музичну екскурсію в Інтерактивний приватний музей музичних інструментів HARP HALL

 

До вашої уваги - приватна колекція різних музичних інструментів, що належить львівській родині, яка обожнює музику та постійно експериментує з різними музичними інструментами.

Чи була у вас можливість взяти в руки віолончель, чи бандуру, а може ви мріяли заграти на арфі чи на скрипці? В нашому музеї є і всім відомі музичні інструменти (скрипки, віолончель, арфи, гітара, бандура), а є такі, про які мало хто чув, наприклад: співоча чаша, глюкофон, калімба, агого та інші. На них можна грати всім гостям, навіть якщо ви до того не мали жодного досвіду гри на музичному інструменті.

Ви почуєте цікаву інфрмацію про  історію виникнення кожного інструменту, його розвиток, та викоистання різним музикантами, почуєте його звучання. Також в музеї знаходиться справжня арфова майстерня, де можна побачити, як народжується цей унікальний чарівний інструмент.

В кінці екскурсії буде створений оркестр із відвідувачів, де кожен буде грати на якомусь інструменті і стане справжнім оркестрантом. Для цього не обов'язково бути професійним музикантом або мати музичну освіту, головне - це бажання та натхнення!

Завітайте на нашу сторінку у facebook Інтерактивний музей музичних інструментів HARP HALL" , де ви можете дізнатися більше про наш музей, побачити фото та відео.

Екскурсія розрахована на будь-яку аудиторію, особливо підходить для груп школярів, туристичних груп. а також родин з дітьми. Чекаємо!

Відвідування за попереднім записом.

Коли

Пн–Нд 09:00–20:00.


Вік

4+


Вартість

Дорослий: 100 грн
Дитячий: 70 грн


Телефон

+380 (93) 752 03 16
+380 (66) 031 75 64


Посилання


Адреса

Львiв
Площа Галицька