Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Година Землі 2016

Година Землі 2016


ГО "Інститут Суспільних Ініціатив" та WWF Україна, за підтримки партнерів, запрошує приєднатись всіх львів'ян та гостей міста до проекту Година Землі.

В рамках проекту планується:
1) Естафета добрих справ
2) Акція на Площі Ринок 19 березня
3) Серія лекцій для школярів екологічного спрямування
4) Інформаційна компанія з поширення інформації про енергозбереження, навколишнє середовище.

Здавалося б, яка дрібниця в масштабах Планети – вимкнути за собою світло в кімнаті, здати макулатуру на переробку чи пройтися пішки до роботи… Та саме з таких дрібниць складаються великі справи! Уявіть – тисяча людей посадила по одному дереву – ось Вам і ліс! Мільйон людей закрутили кран, коли чистили зуби – річку врятували від пересихання. Мільярд людей вимкнули світло, виходячи з кімнати – одна ТЕС не потрібна. Саме такі справи, саме такі дрібниці допомагають нам врятувати природу Землі, зберегти добробут нашого великого спільного Дому. 

Година Землі 2016 запускає в Україні Естафету добрих справ – приєднуйся до неї! Знімай свою добру еко-справу на відео, викладай у Facebook із хештегом #estafeta_dobra та долучай друзів. А 19-го березня о 20:30 разом із цілим світом вимкни світло на годину, щоб долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі. Разом ми зможемо зробити нашу Планету кращим домом для наступних поколінь!

Дізнайся більше про Годину Землі та Естафету добрих справ наwwf.panda.org/eh16


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 097 777 13 15


Посилання


Адреса

Львiв
Площа Ринок