Інноваційний театральний простір для дітей "Сова без окулярів"

Інноваційний театральний простір для дітей "Сова без окулярів"


Інноваційний театральний простір для дітей "Сова без окулярів".

 

Завданням школи є навчити учня вільно почуватися не лише перед камерою, сценах театру та естради, а й в повсякденному житті, розкрити індивідуальність дитини та її можливості.

Основні аспекти, які викладатимуться у нашому інноваційному просторі:

  • Зняття затиснень:  

а) Пластичних: розвиток пластики, міміки, постановка сценічної мови, вільний рух тіла;

б) Психологічних –  позбавлення комплексів.

  • Розвиток  уяви, фантазії:

Діти у співпраці із вчителем створюватимуть постановку: вчитель лише їх веде і допомагає реалізовувати свій задум, допомогти дітям розказати, шляхом інсценізації своє ставлення та бачення вчинків та подій, які їх турбують)

  • Вміння взаємодіяти зі сценічним партнером, глядацькою залою та соціумом.

В процесі навчання учні будуть створювати разом із викладачем різноманітні відео проекти, цікаві театральні та естрадні постановки, що дітям допоможе розкритись, висловити свою точку зору, а батькам якомога краще зрозуміти світ дитини.

Школа поєднує в собі три напрямки акторства, аби учень міг бути багатогранним та вільно себе почувати в будь-якому із заданих напрямків не лише сценічних, а й життєвих.

Правильне виховання дитини – це квиток в щасливе доросле життя! Чим швидше Ви зрозумієте проблеми дитини, тим швидше досягнете гармонії та взаєморозуміння!

 

В процесі, буде відкритий курс не лише з акторської майстерності, а й: вокал, хореографія та володіння інструментами… Все залежить від кількості та потреб дітей.


Час роботи

Сб 16:00–18:00.


Контакти

+38 (093) 729-49-44,
+38 (098) 779-62-96
olgakovtunyak@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Шептицьких, 47