МАА kids center

МАА kids center


МАА - це інноваційний підхід до освіти Ваших дітей!

 

Дитячий центр МАА - це простір де кожна дитина зможе розкрити свій потенціал за допомогою наших занять...!) Мета - зробити так , щоб діти були щасливими та відповідальними особистостями. А також привити бажання вчитися...) Чому нас обирають? Кожне заняття в нас яскраве, цікаве та пізнавальне. У нас працюють лише найкращі педагоги з вищою профільною освітою. Ми постійно навчаємося , регулярно беремо участь у семінарах та тренінгах. На заняттях ми використовуємо лише якісні розвиваючі матеріали. Ми готові прислухатися до побажань батьків, та завжди реагуємо на критику...!)

Наші послуги:

 1. Садок МАА - це креативний простір для розвитку, проектна діяльність, якісні іграшки кращих брендів, прогулянки в любу погоду, легка адаптація, супровід психолога. Використовуємо найкращі національні та світові методики для розвитку малюків...)!
 2. Малюк + мама (вік 1-3 роки). Основною метою занять є розвиток тактильної чуттєвості, розвиток моторики та творчих здібностей. Курс також включає вміння спілкуватись з однолітками, адаптацію у колективі та вміння встановлювати соціальні контакти. На заняттях діти розвивають дрібну моторику працюючи з пластиліном, малюють, конструюють з паперу, картону та інших матеріалів. Наші викладачі допоможуть дітям розвинути координацію рухів, часові, просторові та кількісні уявлення. Формуються поняття кольору, форми та розміру.
 3. Курс МАА (вік 3-4 роки). Часто у початковій школі вчителі скаржаться на те, що діти не вміють висловлювати свою думку, їм важко сформулювати повноцінне речення. Як розвинути такі уміння? Звичайно, вдома це зробити досить важко: бракує часу, домашні клопоти тощо. Але вихід є! Наш курс саме для того, щоб допомогти Вашій дитині подолати ці труднощі. Що вмітиме Ваша дитина:
  • послідовно висловлювати свої думки;
  • розрізняти предмети за кольором, розміром та формою;
  • логічно мислити;
  • вмітиме спостерігати та фокусувати увагу;
  • а головне - все це відбувається у затишній ігровій атмосфері, під керівництвом кваліфікованого вчителя, який знайде підхід до кожної дитини.​
 4. Підготовка до школи (вік 4-6 років), яка включає в себе:
  • розумову готовність до навчання у школі (розвиток вмінь та навичок письма, читання, фонематичного слуху, математичних здібностей, логічного мислення, пам′яті, уваги, сприйняття та уяви);
  • психологічну готовність (формування умінь спільної навчальної діяльності);
  • мотиваційну готовність (розвиток та формування у дитини прагнення до навчання, бажання бути школярем);
  • емоційно-вольову готовність (формування у дитини здатності регулювання своєї поведінки у різноманітних ситуаціях спілкування і спільної навчальної діяльності).
 5. Ментальна аріфметика (вік 5-10+ років). Приєднуйтесь до нас, і ваші дітки зможуть знайти собі надзвичайно цікаве заняття за китайською методикою , яке тренує мозок, розвиває концентрує увагу, покращує пам'ять, образне мислення.
 6. Англійська мова (вік від 3-х років). Ми пропонуємо:
  • індивідуальні та групові уроки для дітей та дорослих;
  • англійську для найменших (від 3-х років);
  • навчання за комунікативною методикою, спрямованою на розвиток розмовних навичок.
 7. Логопед, якого діти обожнюють. Наш спеціаліст володіє магією букв Р, Л, Ж, Ш, С та заклинанням, що розговорить навіть саму мовчазну дитину. На консультації логопеда на вас чекають цікаві ігри, скоромовки та чистомовки, логопедичний масаж. І вже за декілька занять Ви забудете, що Ваша дитина мала певні недоліки у вимові.
 8. Спорт. На наших заняттях дітки зможуть активно провести час займаючись у комфортному залі з спортивним інвентарем. Дорослі ж зможуть позбавитися від зайвої ваги та підтримувати організм в тонусі.
 9. Репетиторство для школярівMAA Kids Center пропонує експрес-курси покращення знань для школярів! Міні-групи 3-4 дитини та індивідуальні заняття, цікаво та результативно!
 10. LEGO. Робототехніка. Компанія LEGO відома у всьому світі, а її роботизовані набори серії Edukation давно завоювали прихильність дітей та батьків. Можливість навчатись програмуванню граючи, хіба це не чудово? Але це не тільки забава, це ще:
  • надсучасні освітні технології;
  • безліч нових знань;
  • розвиток творчості та дрібної моторики;
  • набуття впевненості;
  • вміння працювати « в команді».

Час роботи

Пн–Сб 08:30–19:00.


Контакти

+380 (97) 717 96 30
maainnovationcenter@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Авраама Лінкольна, 53