Indigo Mental Club - ЛьвівЦентри інтелектуального розвитку "Indigo Mental Club" були створені, щоб дати дітям від 5 до 14 років можливість розкрити і реалізувати всю свою геніальність і всі приховані можливості мозку.

 

В основу програми покладена ментальна арифметика - методика усного рахунку, яка поширена в 52 країнах світу. Методика одночасно розвиває праву і ліву півкулі мозку. Заняття з викладачем проходять в спеціально обладнаних центрах нa рахівницях aбaкуc (copoбaн). Вдома діти тренуються за допомогою унікальної онлайн-програми, яка дозволяє зробити процес навчання більш простим і водночас більш цікавим для дитини.

Курс розрахований на різні вікові групи: 5-6, 7-8, 9-11, 12-14 років. Заняття побудовані таким чином, щоб методично тренувати всі області головного мозку, удосконалювати уяву, інтуїцію, креативну спрямованість, а також дрібну моторику. В цілому ментальна арифметика позитивно впливає на успішність дитини в школі і на успіх в різних сферах життя.

Місія «Indigo Mental Club» - це всебічне інтелектуальне зростання дітей! Прорив в розумовому розвитку дитини ви чітко побачите вже через кілька місяців занять!

Представництва у Львові:

Франківський р-н

Вул. Наукова 25, ССШ №45 

Шевченковський р-н

Вул. Плугова 12, Політехнік-Еколенд

Галицький р-н

Львівська обласна бібліотека для дітей, Винниченка 1

Сихівський р-н

Вул. Скрипника 11, Ліцей "Еколенд" 

Залізничний р-н

Вул. Багряного 36а, НВК "Живе слово"


Контакти

+380 (67) 163 99 35
nedaivoda.indigo@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
Вул. Наукова 25 - Вул. Плугова 12 - Вул. Винниченка 1 - Вул. Скрипника 11 - Вул. Багряного 36а