Helen Doron English - Western Ukraine

Helen Doron English - Western Ukraine


Мережа центрів раннього вивчення англійської мови для дітей

 

Англійська для дітей

“Англійська Хелен Дорон” навчає дітей від 3 місяців та підлітків до 19 років. Завдяки захоплюючим і вільним від стресу урокам, наповненими музикою, творчістю, веселими іграми та ретельно спланованими активностями, діти вивчають англійську мову так само легко і природно,  як вони вивчають рідну мову.

“Англійська Хелен Дорон” – всесвітній лідер у галузі викладання англійської як іноземної мови. З 1985 року більше 3-х мільйонів студентів оцінили переваги навчання в понад 1 000 навчальних центрах "Англійська Хелен Дорон" в 39 країнах світу.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття та переконайтесь в унікальності методики!

В Україні мережа включає понад 75 навчальних центрів  у 30 містах.

Дізнайтеся більше про методику та навчальні програми:

  1. Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючись емоційно, інтелектуально та фізично.
  2. Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  3. Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  4. Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.
  5. Авторські навчальні матеріали максимально враховують вікові інтереси, щоб в цікавій мультимедійній формі вивчати граматику, лексику і фонетику, а також практикувати розмовну мову, аудіювання, читання та письмо.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття!


Заходи організатора

Англомовний садок Helen Doron Plus

Пн–Сб 08:00–20:00.

Безкоштовне заняття з англійської

Пн–Сб 09:00–20:00.

Англомовний літній денний табір

5 Липня - 27 Серпня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Контакти

+380 (67) 373 24 14
westernukraine@helendoron.com


Посилання


Адреса

Львiв
просп. Чорновола, 67б ; вул. Шевченка, 313 (Рясне, "Електрон"); вул. Переяславська, 19/1; Левандівка, вул. Вигоди 62А ; м. Дрогобич, вул. Гончарська 11; м. Новояворівськ, ТЦ «Янтар»; м. Винники, вул. Галицька 23; м. Пустомити, вул. Грушевського, 25