Helen Doron English - Western Ukraine

Helen Doron English - Western Ukraine


Мережа центрів вивчення англійської мови для дітей та підлітків у Львові

 

“Англійська Хелен Дорон” навчає дітей від 3 місяців та підлітків до 19 років. Завдяки захоплюючим і вільним від стресу урокам, наповненими музикою, творчістю, веселими іграми та ретельно спланованими активностями, діти вивчають англійську мову так само легко і природно,  як вони вивчають рідну мову.

“Англійська Хелен Дорон” – всесвітній лідер у галузі викладання англійської як іноземної мови. З 1985 року більше 3-х мільйонів студентів оцінили переваги навчання в понад 1 000 навчальних центрах "Англійська Хелен Дорон" в 39 країнах світу.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття та переконайтесь в унікальності методики!

В Україні мережа включає понад 75 навчальних центрів  у 30 містах.

Комплексна система занурення у мовне середовище

Хелен Дорон створила унікальну методику навчання дітей у віці від 3 місяців до 19 років, щоб зробити вивчення англійської мови таким же легким і природним, як вивчення рідної мови. Система Хелен Дорон спрямована на створення ідеальних умов для вивчення англійської мови. Особлива роль в досягненні цієї мети відводиться заохоченню та позитивній мотивації студентів.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми організовуємо тематичні вечірки, майстер-класи, табори під час шкільних канікул та екскурсії. За допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:

 • Helen Doron Stream – онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
 • Kangi Club – портал онлайн-ігор і розвиваючих завдань.
 • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків у всьому світі.
 • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • Helen Doron Read – мобільний додаток для формування та вдосконалення навичок читання та письма.
 • Fun With Flupe English Words – мобільний додаток для вивчення нових слів наймолодшими студентами.

Дізнайтеся більше про методику та навчальні програми:

 1. Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючись емоційно, інтелектуально та фізично.
 2. Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 3. Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 4. Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.
 5. Авторські навчальні матеріали максимально враховують вікові інтереси, щоб в цікавій мультимедійній формі вивчати граматику, лексику і фонетику, а також практикувати розмовну мову, аудіювання, читання та письмо.

Як проходить навчання англійській у Львові

Немовля вивчає свою рідну мову природно, коли оточуючі постійно розмовляють з дитиною; чітко називають предмети, показуючи на них; розповідають казки, співають пісні, читають вірші та книжки.

Так само і ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом професійного викладача діти та підлітки знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри, музику.

Гра є невід’ємною складовою навчального процесу, адже дитина активно пізнає світ через гру. При цьому ми враховуємо вік дитини, оскільки він впливає на характер гри, її темп, складність та направленість. У кожної дитини свій темп розвитку та сприйняття інформації, тому ми практикуємо індивідуальний підхід на заняттях.

Методикою передбачено повторення лексики протягом уроку та цілого курсу з необхідною для запам’ятовування періодичністю та цікавою подачею навчального матеріалу. На заняттях ми створюємо сприятливу атмосферу, що допомагає студентам відчути себе впевнено, саме тому діти активні на уроках  та із задоволенням і легкістю спілкуються англійською.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

Результати навчання

В середньому за рік дитина засвоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та рівня знань. Це активний словниковий запас, яким дитина зможе користуватися під час навчання, подорожей і спілкування за кордоном.

Ефективність підтверджена науковим дослідженням

В 2012 році було проведене дослідження “Академічний нагляд і емпірична оцінка професора Хайнера Бьоттгера Департаменту викладання англійської мови Католицького університету Айхштетт-Інгольштадт, Німеччина для мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Загальний рівень задоволеності програмами “Англійська  Хелен Дорон” становить більше 97%. Батьки і діти зазначають, що курси “Англійська Хелен Дорон” сприяють розвитку впевненості в собі, покращують мовні навички (аудіювання, читання, усне мовлення, письмо) і допомагають завоювати авторитет на уроках англійської мови у школі.

В опитуванні взяли участь 1 038 клієнтів мережі “Англійська Хелен Дорон”, з  яких:

 • 94% вважають курси “Англійська Хелен Дорон” цікавими, і це є сильним мотивуючим фактором у навчанні.

 • 91% комфортно почуваються в англомовному середовищі.
 • 82% переконані, що навчання в “Англійська Хелен Дорон” дало їм більше впевненості в їх лінгвістичних уміннях.
 • 74% зазначають, що завдяки курсам “Англійська Хелен Дорон” вони краще навчаються в школі.
 • Ознаймтеся з відгуками батьків та студентів "Англійська Хелен Дорон" і завітайте до одного з наших навчальних центрів в Україні.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття у оди з наших центрів у Львові чи Новояворівську

 • пр. Чорновола, 67б, тел.: (067) 373-24-25
 • вул. Переяславська, 19/1, тел.: (067) 673-17-19
 • вул. Вигоди 62А, тел.: (067) 216-14-21
 • м. Новояворівськ, вул. Шевченка 8г, (067) 674 36 62
 •  


Заходи організатора

Англомовний садок Helen Doron Plus

Пн–Сб 08:00–20:00.

Безкоштовне заняття з англійської

Пн–Сб 09:00–20:00.

Літній англомовний табір "Англійська Хелен Дорон"

30 Травня - 31 Серпня, час: 09:00-17:00.


Контакти

+380 (67) 373 24 14
westernukraine@helendoron.com


Посилання


Адреса

Львiв
просп. Чорновола, 67б ; вул. Шевченка, 313 (Рясне, "Електрон"); вул. Переяславська, 19/1; вул. Залізнична 21, ЖК Веселка ; м. Дрогобич, вул. Гончарська 11; м. Новояворівськ, ТЦ «Янтар»; м. Винники, вул. Галицька 23; м. Пустомити, вул. Грушевського, 25