Go ITeens Lviv

Go ITeens Lviv


Go ITeens Lviv - адепти альтернативного навчання, які розвивають явнi та відкривають приховані здібності кожного підлітка.

 

GoITeens - єдиний в Україні навчальний IT центр для підлітків, створений практикуючими IT-фахівцями та бiзнес-тренерами. GoITeens дає знання, яким не вчать в школі та університеті.

В GoITeens знають, що українські IT фахівці входять до трійки кращих в світі. В GoITeens вірять, що IT галузь стане локомотивом економіки України, тому прагнуть відкрити і розвинути таланти в пiдлiтках - молодому поколіннi українців. Саме вони стануть тими, хто поведе країну за собою і змінить світ на краще! Саме вони стануть тими, хто поведе країну за собою і змінить світ на краще!

Програми STEAM та PRO базуються на 2-х рівноцінних взаємопов'язаних частинах - hard та soft skills для розвитку технічних навичок та особистісних компетенцій. Проектнне навчання, відсутність оцінок, перевернуті класи, мікро-навчання та збалансоване використання мотивації та дисципліни, допомога в самовизначенні та здобутті навичок для  досягнення цілей є основними принципами навчання у  GoITeens. Навчають дітей тільки успішні практики за допомогою ігрових підходів і проектної роботи, інтерактивного навчання і реальних прикладів.                                                 

Формат навчання: 3 модулі - 9 місяців.

Life skills - перший курс підготовки підлітка до дорослого життя від GoITeens стартує вже у лютому!
Формат навчання: 3 модулі - 9 місяців.
Самоіндефикація: в центрі сам підліток - його бажання, потреби, сильні та слабкі сторони. Керування собою, своїми емоціями, часом, проектами.
Комунікації: як правильно відмовляти та переконувати, як висловити свою точку зору команді; вчимося чути та бути почутими.
Безпека: вивчимо питання кібер-безпеки, соціальної відповідальності/безпеки та першої медичної допомоги.
Курс для підлітків 11-16 років.

Зараз відкрито набір у напрями:

  • з 21 січня

STEAM (для підлітків 11-14 років):

- електроніка

- розробка ігор

- створення веб-сайтів

PRO (для підлітків 15-17 років):

- front end

- smart design

  • з 4 лютого

Life skills (для підлітків 11-16 років) 

Контакти

+38 (068) 543-43-24
goiteens.lviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Федьковича, 60-А