Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

BOOKFORUM 2022

BOOKFORUM 2022


Цього року через повномасштабну війну Росії проти України дати і формат проведення міжнародного BookForum змінили. 29-й Форум відбудеться у Львові з 6 по 9 жовтня. 

 

Однин із найбільших світових літературних фестивалів Hay Festival (Велика Британія) підримає BookForum, завдяки чому його транслюватимуть на увесь світ. Захід у форматі офлайн зможуть відвідати сто спеціальних гостей за особистими запрошеннями.

У межах BookForum відбудеться 20 подій за участі понад 40 авторів з України, Великої Британії, США, Мексики, Сирії, Португалії, Франції, Ірану та Танзанії. Серед ключових тем фестивалю: жінки та війна, гроші та культура, пропаганда, воєнні злочини і пам'ять.

 

З повною програмою львівського Book Forum 2022 можна ознайомитись за посиланням https://bookforum.ua/events

 

«Україна сьогодні є ключовим бастіоном у боротьбі за світовий мир та цінності. Ми готуємо захід, під час якого на її підтримку прозвучать потужні голоси практично з усіх континентів, а українські серед них – найважливіші», – розповіла програмна директорка Львівського міжнародного BookForum та кураторка фестивалю Софія Челяк.

 

Фестиваль має на меті пояснити іноземцям, що і чому зараз відбувається в Україні і з Україною, підняти важливі і незручні теми, глобальне осмислення яких світовою спільнотою сприятиме перемозі над тоталітаризмом та стане фундаментом для побудови нового демократичного світу після перемоги України за допомогою культури.

Водночас організатори прагнуть показати українській аудиторії, якою потужною зараз є підтримка України у світі та наскільки українські автори та їхня експертиза важливі для міжнародної спільноти.

До курування програмою долучився письменник та спеціаліст з пропаганди Пітер Померанцев. За його словами, проведення цьогорічного фестивалю у Львові вкрай важливим. 


Вік

0+


Телефон

+38 032 276 41 52


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Шота Руставелі, 7