Скельна сага Карпат

Скельна сага Карпат


Geoattractions запрошує охочих відвідати пізнавальну геотуристичну екскурсію «СКЕЛЬНА САГА КАРПАТ»!


Ви матимете унікальний шанс із професійними геологами перенестися аж на 65 млн. років назад і довідатися про утворення наших чудових Карпат.

Ми потрапимо в чарівний світ скель, рік, водоспадів та джерел. Княжі та Урицькі скелі, водоспад Сопіт охоче розкажуть свою історію - треба лиш навчитися її слухати. Нам відкриються карпатські панорами над Верхнім Синьовидним, побачимо в Межибродах, як Опір впадає в Дністер. Відвідаємо історико-культурний заповідник Тустань – залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях, що одночасно є цікавою пам'яткою геології Карпат. «СКЕЛЬНА САГА КАРПАТ» подарує вам безліч яскравих спогадів та вражень!

Кількість учасників обмежена, просимо поспішити із реєстрацією, для цього просимо заповнити реєстраційну форму.

Програма екскурсії:

 • 08:00 виїзд зі Львова (пл. Петрушевича)
  • озеро Геологів – техногенний кратер (+ кава-брейк)
  • Княжі скелі в с. Труханів та короткий відпочинок на р. Стрий
  • карпатські панорами над Верхнім Синьовидним, старі каменоломні пісковиків, джерело на хресній дорозі
 • 13:30 обід
  • водоспад біля с. Сопіт
  • Урицькі скелі – унікальний природничо-архітектурний комплекс (з IX до середини ХІІІ ст. тут існувала дерев’яна наскельна фортеця Тустань, побудована на пісковиках віком близько 60 млн. років, які були утворені на морському дні, а пізніше зім’яті та виведені на поверхню)
 • 21:00 повернення до Львова


*Додатково оплачується вартість входу на територію Державного історико-культурного заповідника «Тустань» з відвідуванням музею фортеці та обід в приватній господі біля водоспаду Сопіт.

Подорож не передбачає значних фізичних навантажень.


Коли

23 Серпня, 08:00–20:00
19 Вересня, 08:00–23:00.


Вік

0+


Вартість

Ціна екскурсії: 460 грн
Додатково оплачується вартість входу на територію Державного історико-культурного заповідника «Тустань» з відвідуванням музею фортеці - дорослий: 60 грн
Додатково оплачується вартість входу на територію Державного історико-культурного заповідника «Тустань» з відвідуванням музею фортеці - дитячий: 30 грн


Телефон

+380 (67) 162 45 44 Ірина


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Грушевского, 4