Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ніна Буряк "Міжсезоння"

Ніна Буряк "Міжсезоння"


Після тривалої виставкової, але не творчої перерви, а також вперше в галереї «Зелена канапа», львів’янка Ніна Буряк представить свою нову персональну виставку.

 

Для цієї виставки вона створила ряд абстрактних асоціативних живописних полотен, написаних в період зимово – весняного міжсезоння. Художницю надихав стан природи, в її розмаїтості, поетичній красі та стриманій колористичній гамі. Автор розповідає, що , як зрештою і згідно законам абстрактного живопису – вона творить, підкоряючись глибинній інтуїтивній хвилі. В цілому свій доробок вона сприймає як цілісний енергетичний потік, сугестією якого є ті чи інші настрої, дійства, атрибути та конструкції, тонко препаровані кольором та фактурою. Для такого виду творчості Ніні Буряк знадобився окрім таланту неабиякий мистецький професіоналізм і свобода, здобута роками праці на ниві образотворчого мистецтва.

Ніна Буряк яскравий представник митців 80-их та 90-их років. Того часу художниця вела активну виставкову діяльність, як в Україні так і за кордоном. працюючи як в живописі так і у графіці. Фолькльорно – модерні традиції, в поєднанні з абстрактними композиційними елементами в її творчості мали великий успіх. ЇЇ твори зберігаються у багатьох музеях України та приватних колекціях України, Канади, США, Австрії, Бельгії, Німеччини і т. д.

Відкриття виставки «Міжсезоння» Ніни Буряк в галереї «Зелена канапа» відбудеться 13 березня о 17.00.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (032) 235-75-49


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Вірменська, 7