Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Наталя Гайдаш "Тихе життя. Пробудження"\ Guiet life. Revival

Наталя Гайдаш "Тихе життя. Пробудження"\ Guiet life. Revival


Зелена канапа запрошує всіх охочих на виставку "Тихе життя. Пробудження".

 

Перші вітражі виникли ще в Стародавньому Єгипті. Використовували їх в основному для декору вікон, захисту інтер’єру від яскравого сонячного світла. Неймовірно заспокійливий, чаруючий ефект кольорового скла на просвіт високо оцінили церковники і вітраж здобув надзвичайної популярності в оформленні храмових вікон. Другий сплеск популярності і розвитку вітражне мистецтво здобуло в епоху Сецесії.

Попри те, що в інтер’єрах вітраж і сьогодні використовують часто, художників, що працюють творчо і нестандартно в цій техніці загалом обмаль. Таких, що роблять проекти і зовсім не більше ніж пальців однієї руки на всю Україну.
Серед найяскравіших прикладів використання віражної техніки в створенні творів сучасного мистецтва – Львівська художниця Наталя Гайдаш. Технічно – вона майстер своєї справи. Стилістично її творчість це авторський впізнаваний фьюжн з символізму, естетизму та фольклорного стилів, а емоційно – Наталині твори про духовність і любов у всіх її видах.

Цього разу ви побачите продовження виставки «Тихе життя», котра відбулася в жовтні 2017 року .
"Тихе життя. Пробудження"- це продовження своєрідної емоційної рекреаційної відпустки. Бажання, потреба, творчий пошук атмосфери відпочинку та релаксації. Ажурні панно з підсвіткою, неначе відтворюють стан, коли ти просто закриваєш очі і дрімаєш, бачиш мерехтіння в очах». А потім воно трансформується у фазу пробудження зі сну. Зокрема відновлення та перезавантаження для активного нового життя. Ідея «пробудження» - це шлях психологічної реінкарнації людини через відпочинок, для того щоб, по новому зустріти схід сонця!», - Описує свою концепцію Наталя Гайдаш.

Відкриття виставки відбудеться 13 лютого о 17.00.


Вік

8+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (032) 235-75-49


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Вірменська, 7