Наталя Гайдаш "Тихе життя. Пробудження"\ Guiet life. Revival

Наталя Гайдаш "Тихе життя. Пробудження"\ Guiet life. Revival


Зелена канапа запрошує всіх охочих на виставку "Тихе життя. Пробудження".

 

Перші вітражі виникли ще в Стародавньому Єгипті. Використовували їх в основному для декору вікон, захисту інтер’єру від яскравого сонячного світла. Неймовірно заспокійливий, чаруючий ефект кольорового скла на просвіт високо оцінили церковники і вітраж здобув надзвичайної популярності в оформленні храмових вікон. Другий сплеск популярності і розвитку вітражне мистецтво здобуло в епоху Сецесії.

Попри те, що в інтер’єрах вітраж і сьогодні використовують часто, художників, що працюють творчо і нестандартно в цій техніці загалом обмаль. Таких, що роблять проекти і зовсім не більше ніж пальців однієї руки на всю Україну.
Серед найяскравіших прикладів використання віражної техніки в створенні творів сучасного мистецтва – Львівська художниця Наталя Гайдаш. Технічно – вона майстер своєї справи. Стилістично її творчість це авторський впізнаваний фьюжн з символізму, естетизму та фольклорного стилів, а емоційно – Наталині твори про духовність і любов у всіх її видах.

Цього разу ви побачите продовження виставки «Тихе життя», котра відбулася в жовтні 2017 року .
"Тихе життя. Пробудження"- це продовження своєрідної емоційної рекреаційної відпустки. Бажання, потреба, творчий пошук атмосфери відпочинку та релаксації. Ажурні панно з підсвіткою, неначе відтворюють стан, коли ти просто закриваєш очі і дрімаєш, бачиш мерехтіння в очах». А потім воно трансформується у фазу пробудження зі сну. Зокрема відновлення та перезавантаження для активного нового життя. Ідея «пробудження» - це шлях психологічної реінкарнації людини через відпочинок, для того щоб, по новому зустріти схід сонця!», - Описує свою концепцію Наталя Гайдаш.

Відкриття виставки відбудеться 13 лютого о 17.00.


Коли

20–25 Лютого, 12:00–19:00
27 Лютого–04 Березня, 12:00–19:00
06–11 Березня, 12:00–19:00.


Вік

8+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (032) 235-75-49


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Вірменська, 7