Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Святкуймо Воскресіння разом!

Святкуймо Воскресіння разом!


«Церква дбає…». Саме під таким гаслом пройде восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

8 травня 2016 року у Шевченківському гаю БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ проведе восьмий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», щоб у великому дружньому колі розділити радість Воскресіння Христового та продовжувати багатовікові традиції українського народу. 

З 13.00 по 20.00 відбудеться великий концерт за участю відомих українських виконавців, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективів з різних парафій, Школи для дітей з вадами слуху. 

Під час фестивалю проводитимуться різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку: писанка-витинанка, прикраси зі шкіри, орігамі, писанка в техніці квілінг, розпис писанки-пряника, флористика, вироби з фетру та інші. Для дітей протягом двох днів діятиме інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у водінні гаївок, козацьких забавах. Гості, які люблять подарунки зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів. Кожен, кого цікавить глибока розмова про духовне, матиме змогу поспілкуватися на тему милосердя на інтелектуальному майданчику. 

Також під час фестивалю будуть представлені цікаві майданчики від комісій Пасторального відділу Львівської Архиєпархїї УГКЦ. 

«Під час фестивалю кожен зможе цікаво та корисно провести час, незалежно від віку та вподобань», - повідомляє координатор фестивалю Марта Батринюк.
 

Сторінка заходу - https://www.facebook.com/events/202416126809928/


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 067 67 90 207
+38 032 261 13 89


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Чернеча гора, 1. Музей народної архітектури та побуту у Львові. Шевченківський гай.