Фрузя - приватний садок повного дня

Фрузя - приватний садок повного дня


Фрузя - це приватний садок повного дня, що знаходиться у м. Львові.

 

Офіційна історія нашого закладу розпочалася у 2017 році, проте ідея зародилася в думках нашої засновниці Наталії Щербаненко набагато раніше.

"Мій досвід у дитячому садку на жаль чи на щастя не був тривалим. Але міцно вкарбувалася в пам’ять величезна і така по-лікарняному холодна спальна кімната. Рівненькими рядами, наче у солдатській казармі, розставлені ліжка. Команда, так, саме команда: “ТИХИЙ ЧАС!”. І ми, позбавлені вибору, зобов’язані чемно пролежати на незручних матрацах обідній сон, дивлячись в стелю. Підкорятись грізній виховательці хотіли далеко не всі. Тому до завершення сонного часу всі кутки у спальні були зайняті бешкетниками. Деколи вдавалось заснути одразу, але найчастіше довгоочікуваний сон приходив тільки після перерахунку усіх слоненят. Але тут лунав голос нянечки: “Підйом!”. Не стерлись і спогади про походи на горщик рядочком, знов таки по команді, а не за бажанням. Я ніколи не хотіла іти в садок, ранішні збори супроводжувались істериками. День минав дуже повільно, постійно спостерігала за величезним, як тоді здавалось, годинником в очікуванні, коли стрілки поминуть 18-ту і прийде мама.

З того часу минули роки, Бог подарував мені сина. І я зрозуміла, що хочу, аби він та наші малятка згадували дошкільний період, як один з найкращих у їхньому житті. Саме тому з'явилася мережа приватних садків «Фрузя».".

Педагогічний колектив включає молодих спеціалістів, які всім серцем люблять дітей. Їх місія – дати знання та вміння, важливі для щасливого дитинства та повноцінного майбутнього.

Подайте заявку на пробний денб за посиланням.


Час роботи

Пн–Пт 08:00–19:00.


Контакти

+380 (98) 776 41 17
+380 (63) 185 90 37
fruzialviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Янева, 6a (ЖК "Америка"); вул. Айвазовського, 10