Фрузя - дитячий садок вражень!Якщо Ви шукаєте приватний садок у Львові з відмінними умовами для розвитку пізнавальних інтересів та креативності дитини, тоді "Фрузя" саме те, що Вам потрібно!​

 

Випускник дитячого садочку «Фрузя» - це дитина з бажанням пізнавати світ, розвиненим емоційним інтелектом, вмінням вибудовувати власні кордони, толерантним ставленням до інших. Вона вчиться захищати власну думку та не боїться помилятись

 

Чому батьки обирають сучасний садочок вражень "Фрузя"?

 • Пізнавальні екскурсії. Ми є першими сміливцями, які наважилися їздити з маленькими дітьми на екскурсії. За 7 років ми об’їздили більш як 3500 км!
 • Атмосферні дитячі вечірки. А чому б не влаштувати піратську вечірку в дитячому садку? Або ж піна-party чи шотландський день? А можливо заведемо козу на Маланки? Найкраще знайомити дітей зі світом за допомогою вражень, які неначе провідник дають змогу швидко засвоювати знання, долати перешкоди, розвивати спостережливість, тренувати пам'ять та увагу.
 • Новаторська програма навчання через враження! Окрім екскурсій та вечірок, наші діти регулярно виступають у театрах на справжній сцені. А також ми першими ввели курс дитячої домедичної допомоги, тому наші діти знають своє тіло, вміють пояснити що болить та допомогти другу.
 • Безпечний простір. Всі садки знаходяться у великих будинках з власною територією і майданчиком. Забезпечені генераторами, аварійним світлом та укриттям.
 • Власний кейтерінг. Мережа дитячих садочків користується послугами кейтерінгу «ФрузяШеф», тому якість та смак їжі ми гарантуємо! 

Які заняття проводяться з дітьми у садочку "Фрузя"?

 • Англійська мова. Регулярні заняття занурюють у середовище та сприяють швидкому вивченню англійської;
 • Акторська майстерність, яка вчить діток самовиражатись та проявляти різні сторони своєї особистості. Щороку наші діти виступають на сцені театру;
 • Заняття з дитячої домедичної допомоги та йоги;
 • Музичні заняття від студії «Темпо» і танці, які не лише виховують у дітей естетичний смак, а й розвивають слух, почуття ритму;
 • Заняття з футболу. Щотижня діти займаються під керівництвом професійного тренера, що сприяє фізичному розвитку, витривалості та поліпшує координацію рухів.
 • Та ще багато-багато інших цікавих занять.

 

Подайте заявку на пробний день за посиланням.


Заходи організатора

Літній табір "Сміливі мандри UА"

17 Червня - 28 Червня, час: 09:00-18:00
1 Липня - 12 Липня, час: 09:00-18:00
15 Липня - 26 Липня, час: 09:00-18:00
29 Липня - 9 Серпня, час: 09:00-18:00
12 Серпня - 23 Серпня, час: 09:00-18:00.

Проводиться набір до дитячого приватного ліцензованого закладу дошкільної освіти Фрузя


Час роботи

Пн–Пт 08:00–19:30.


Квитки

Адаптаційний місяць на півдня: 9200 грн (лише 1 місяць)
Місячний абонемент на повний день: 14200 грн
Абонемент на три місяці зі знижкою 4%: 13633 грн
Абонемент на шість місяців зі знижкою 6%: 13348 грн


Контакти

+380 (97) 000 50 34
fruzialviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв

Локації