Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літні інтенсиви у школі професій майбутнього Brainy!

Літні інтенсиви у школі професій майбутнього Brainy!


Літо - не тільки пора розваг і відпочинку. Дуже корисно тримати свій розум в тонусі, тому в Brainy є інтенсивні літні курси, які допоможуть це зробити. Просто оберіть той напрямок, який вам найбільше до душі!

1. 3D моделювання (10-16 років) Ваша дитина любить комп'ютерні ігри? Це не привід для занепокоєння, а можливість розвинути її творчі навички. Наші заняття допоможуть навчитися моделювати тривимірні об'єкти і самостійно створювати ігрову 3D-графіку.

2. Web-розробка (10-16 років) Курс спрямований навчити основам створення сайтів і головним технічним поняттям в інтернеті.

3. Програмування з Minecraft (6-13 років) Це відмінна можливість  почати вивчати програмування для дитини у розважливій формі. Для багатьох він давно став не просто грою, а способом самовираження: маленькі кубики дозволяють моделювати цілі світи і керувати діями героїв. 

4. Хімія з Minecraft (9-14 років) Діти матимуть свою віртуальну лабораторію, розробляти реагенти, проводити досліди.

5. Англійська з Minecraft (6-13 років) На заняттях діти грають в гру, виконувати в ній вправи, вивчають нову лексику та спілкуються зі своїми друзями англійською. 

6. Курс робототехніка та електроніки Arduino (9-16 років) Він включає 12 обширних і цікавих уроків, а також додаткові проектні роботи та унікальні навчальні матеріали. Arduino - це ідеальний спосіб зацікавити дитину фізикою та заохочити її до подальшого вивчення.

Повна програма інтенсивів  та деталі за посиланням.

 


Вік

6–16


Вартість

Дитячий: 1690 грн (Ціна 1690 грн з 7 до 20 травня; 1890 грн з 21 до 31 травня; 2090 грн з 1 червня)


Телефон

+38 (067) 509-29-97


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Тадеуша Костюшка, 18