Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Знесіння Фест 2018

Знесіння Фест 2018


Запрошуємо знесінчан, усіх львів’ян та гостей на щорічний Фестиваль сусідів мікрорайону Знесіння

 


Цього року святкування присвячено 100-літтю створення Західноукраїнської Народної Республіки і вшануванню подвигу Українських січових стрільців.

Чого очікувати?

  • понад 20 дитячих активітетів;
  • сімейна естафета;
  • цікаві лекції і майстер-класи для дорослих;
  • історичні реконструкції боїв Січових Стрільців;
  • екскурсія парком Знесіння;
  • зона розвитку мікрорайону Знесіння;
  • смачний ярмарок і конкурс господинь;
  • виступ кавер-гурту “Wszystko”.

Програма

13.00 – 13.45 – проведення Театралізованого військово історичного дійства « Бій відділів Галицької армії проти підрозділів польського війська» присвячене 100 річчю проголошення ЗУНР, за участі ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» у парку Знесіння біля озера.

Головна сцена

  • 14.00 – 14.20 – Співання стрілецьких пісень із хором «Черемош».

  • 14.30 - 15.00 - Лекція історика Івана Хоми “Хто такі УСС? Їх роль у творенні ЗУНР у листопаді 1918 року”. 

  • 15.00 - 15.30 - Лекція Ростислава Семківа “Сміх і фронт: гумор Українських січових стрільців” (модератор Данило Ільницький).

  • 15.30- 16.00- Лекція майстер-клас від Шпиталю ім. А. Шептицького “Емоційний ресурс у час війни”.

  • 16.00 - 16.30 - Майстер-клас із приготування страви УСС від пані Стефи, частування стравою гостей фестивалю.

  • 16.30 - 16.45 - Нагородження переможців конкурсу господинь.

  • 16.45-17.10 - Лекція еко-активіста Віктора Католика “Переробка харчових відходів на екологічне добриво в домашніх умовах”.

  • 17.10 -17.50 - Лекція від спортивного клубу “Ультра” “Здоровий спосіб життя: почати бігати у будь-якому віці”.

  • 17.50 - 18.05 - Лекція-історія від Корпорації «Артеріум» під назвою «З досвідом у майбутнє»

  • 18.05 -18.45 - Наукове шоу професора Ніколя

  • 19.00 - 19.40 - виступ Ретровай

  • 19.40 - 20.20 - виступ Олеся Целюха з гуртом

  • 20.20 - 22.00 - виступ Вшистко

Сімейний лекторій

  • 14.30 - 15.00 - Піратські оповідки від Жака Жаб'є. Літературно-музичні читання за участі Вадима Войтовича й ватаги піратів 

  • 15.00 - 15.30 - Інтерактивне читання казки "Найхоробріша акула Лоло" від Читального клубу Мавпа Буф.

  • 15.30-16.00 - Лекція від Навчально-розвивального Монтессорі-центру ''Сонячний промінчик” - "Особливості розвитку дітей перших трьох років життя: харчування, вакцинація,"сигнали тривоги". 

  • 16.00 - 16.30 - Лекція від клініки Заблоцького “ Як виростити дитину із здоровими зубами?”

  • 16.30 - 18.00 - Правильне чищення зубів для дітей та безкоштовні огляди лікарів від клініки Заблоцького.

Майстер-класи на території фестивалю

  • 14.00 - 18.00 - Майстер-клас з гончарного мистецтва від Yeti House Ceramic Studio. 

  • 14.00 -16.00 - Майстер - клас із виготовлення ляльок-мотанок від майстрині Тетяни Полюги.

  • 16.00-18.00 - Майстер-клас із розпису живописом на склі від Палацу культури Гната Хоткевича.

  • 14.00 - 16.00 - Майстер-клас із плетіння соломи 

  • 16.00 - 18.00 - Майстер-клас із ліпки з глини.

  • 14.00- 19.00 -Майстерня зачісок 

  • 14.00-19.00 - Аквагрим від БФ “Із янголом на плечі”

  • 15.00-18.00 - Майстер-клас “Лате арт” від БФ “Із янголом на плечі”

Алея дитячих майстер-класів

  • 16.00 - 16.20 Лекція від Національної Поліції про правила ДР на велосипедах, огляд поліцейського автомобіля.

  • 14.00 - 16.00 - Майстер-клас від навчально-розвивального Монтессорі-центру ''Сонячний промінчик” - “Створюємо шедеври з підручних матеріалів” 

  • 14.00 - 15.00 - Майстер-клас із виготовлення колажу "Гривастий лев".

  • від бібліотеки “Під високим замком”.

  • 14.00 - 15.00 - «Патріотична складова у скульптурному доробку Михайла Дзиндри. Майстер-клас з творення модерної скульптури»від Музею модерної скульптури Михайла Дзиндри ЛНГМ ім.Б.Возницького

  • 15.00-16.00 - Майстер-клас з Листівки-аплікації на стрілецьку тематику від ЛНГМ ім.Б.Возницького

  • 15.00-17.00 - майстер-клас із розмальовування пряників від кондитера Галини Зінько

  • 16.00-17.00 - Майстер-клас з Коміксів за мотивами Стрілецьких пісень та творчості українських художників від ЛНГМ ім.Б.Возницького

  • 16.00 - 17.00 - Майстер -клас від Національного Музею Ім. Андрея Шептицького зі створення дружнього шаржу за мотивами творчості митця-січовика Осипа Сорохтея. 

  • 17.00 - 18.00 - Майстер-клас від Національного Музею Ім. Андрея Шептицького з ліногравюри. 

  • 17.00 - 18.00 - Майстер-клас із витинанок з паперу мисткині Христини Бали.

  • 17.00-18.00 - дитячі активітети від ЛНГМ ім.Б.Возницького

Перинатальний куток

  • 14.00 - 17.00 - “Від -9 до 12 місяців” - перинатальний куток від Сімейного клубу Сакура та ГО “Доули Львова”

Дитячі будиночки

  • 14.00- 16.00 - Заняття від навчально-розвивального Монтессорі-центру ''Сонячний промінчик” - "Монтессорі-педагогіка-це цікаво і корисно!" (індивідуальні презентації елементів роботи з Монтессорі-матеріалом).

Екскурсія по парку Знесіння РЛП

  • Початок 13.30 - 14.30

  • Початок 15.30 -16.30

Реєстрація ТУТ

Сімейна естафета від СЗШ № 7

  • 16.30 - 17.00 

Реєстрація ТУТ.

Конкурс господинь

  • 15.00 - представлення рогаликів для журі

  • 16.30 - нагородження переможців з головної сцени.

Зголоситися на конкурс господинь - приготувати власні галицькі рогалики та отримати за це цінні призи від партнерів - можна на ФБ-сторінці заходу.

Вхід вільний!


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (96) 879 47 48 - Юлія Гвоздович


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Старознесенська, 24-26 (!FESTrepublic)