Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

ЗнесінняФест 2019

ЗнесінняФест 2019


ЗнесінняФЕСТ- добросусідський міський фестиваль, метою якого є розвиток соціокультурного життя мікрорайонів Знесіння-Кривчиці-Підзамче, а також налагодження взаємодії між його мешканцями.

 

Ініціаторами та організаторами події у 2019 році є ініціативні жителі району Знесіння та ГО “Батьки в дії”. Цьогоріч захід відбудеться 15 вересня 2019 року на території FestRepublic (вул. Старознесенська 24-26). Фестиваль успішно проводитиметься втретє!

Цього року ЗнесінняФЕСТвнесено в перелік культурних заходів та частково профінансований ЛМР. Тематика заходу – звернення до естетики100-літнього минулого. Цьогорічна зустріч за мотивами В. Морозова – «За Ругатков на забаву я сі вибрав раз» це життєствердна ретро-тематика побуту, мови, соціо-культурного міжвоєнного періоду життя Львова та Знесіння зокрема. У рамках події відбуватимуться культурні заходи на музичній, літературній та освітньо-історичній сценах.

Організатори хочуть 

  • Організувати комфортний простір для спілкування, відпочинку та розвитку дітей і дорослих мікрорайонів Знесіння, Кривчиці, Підзамче;

  • Cтворити майданчик для промоції локального бізнесу;

  • Поширити знання про історію, традиції, культурні надбання місцевих жителів. Зробити історичний зріз міжвоєнного періоду і висвітлити спосіб життя із відстані 100 років із його радощами, втіхами та здобутками. У ретро-тематиці акцентувати увагу на життєствердність, етнічну добросусідськість, культурний розвиток громади Знесіння.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Старознесенська, 24-26