Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Англомовний осінній табір в Польщі

Англомовний осінній табір в Польщі


Проведи осінні канікули у дружній #FaynoFamily! Місце зустрічі – культурна столиця Польщі

 

Краків – це місто, що проведе тебе старовинними замками та справжньою печерою дракона, заглибить у підземні копальні солі та надихне легендарністю і загадковістю старих вуличок.

У FaynoCamp ти зможеш спробувати себе у ролі:

  • режисера;
  • актора;
  • сценариста;
  • оператора;
  • звукорежисера;
  • кліпмейкера (під час створення справжнього фільму).

Трилер, комедія, хорор, драма чи мюзикл – вирішувати тобі, адже медіа-студія – це місце, де фантазії немає меж!

 

До речі, не забудь прихопити із собою найбільш моторошний костюм, адже ми святкуватимемо Halloween! Ти створиш власний Jack-O’-Lantern на тематичному майстер-класі та поринеш у справжню атмосферу пригод!

Разом з іншими кемперами ти покращиш свої знання з англійської мови, адже живе спілкування з Native Speakers – це найпродуктивніша та найцікавіша практика. На тебе чекають справжні пригоди, непередбачувані емоції та багато нових друзів!

День в таборі розписаний і спланований похвилинно і насичений цікавою навчальною і розвиваючою діяльністю в тандемі із розважальними заходами. З ранку і до вечора діти зайняті корисними та захоплюючими, творчими справами на медіа-студіях та майстер-класах. Тут часу нудьгувати не буде, бо кожен буде зайнятий тим, що йому дійсно подобається!

 

Грамотне поєднання насиченого дозвілля, продуктивного навчання з комфортним проживанням і збалансованим харчуванням – це те, що потрібно зростаючому молодому організму.

 

Усі наші подорожі є ретельно продуманими – батькам не потрібно перейматись про додаткові витрати своїх дітей під час перебування у нашому таборі, оскільки у вартість включено все (харчування, усі вхідні квитки і екскурсії за програмою).

Програма лояльності:

  • для шкільних та готових груп діє формула 10+1+1;
  • файнокемперам — знижка 30 EUR (діти, які вже в нас були).

Вік

8–17


Вартість

Вартість перебування у таборі - € 399


Телефон

‎+380 (99) 265 96 01
+380 (95) 436 39 57


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Чайковського, 27