Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Квест-кемп для дітей "Діти майбутнього"

Квест-кемп для дітей "Діти майбутнього"


У чому полягає унікальність денного квест-кемпу "Діти майбутнього"?

Перше: місце проведення.

Зараз, коли діти більше 2 місяців просиділи вдома, цілими днями граючи в комп'ютер і приставку, головна мета нашої команди - оздоровити кожну дитину після такого затяжного карантину. Обидва дитячих табори розташовані в парку "Качели" на ВДНГ і в Парку Партизанської слави в Києві. Це величезна територія з крутими гойдалками і безліччю активних розваг для дітей. Саме в цьому місці діти зможуть дійсно оздоровитися: вони братимуть участь в щоденних активних іграх, квестах і майстер-класах.

Друге: харчування для дітей вже входить у вартість зміни.

Команда Family Quest хоче забезпечити дітям круті розваги, а батькам - реальну можливість не переживати через дрібниці. Тому і питання харчування Family Quest бере на себе. Кожен день зміни буде 2 поживних полудня з фруктами і молочними продуктами і, звичайно ж, ситний обід, куди буде входити перше, друге і компот або чай (все, як в справжніх дитячих таборах).

Третє: активна програма для дітей.

Команда Family Quest знає: кожна дитина - унікальна і талановита. І головна мета дитячого табору - розкрити здібності кожного, навчити працювати в команді, допомогти знайти нових друзів та в ігровій формі навчити креативного мислення і генерації крутих ідей.

У програмі квест-кемпу "Діти майбутнього":

  • Квести на свіжому повітрі, де кожному учаснику потрібно проявити кмітливість, вирішити логічні завдання і запропонувати свої, нестандартні способи вирішення завдань, щоб швидше привести команду до перемоги.
  • Активні ігри та дитячі фізичні навантаження. А все для того, щоб наші діти росли здоровими, міцними і щоденне користування телефонами та приставками ніяк не впливало на їх організм.
  • Шоу-програми, тренінги та майстер-класи. Наші спеціальні гості проведуть круті майстер-класи в тематиці зміни, а дитячі коучі поділяться своїми корисними знаннями в формі активних ігор і вікторин.

Важливі і популярні питання.

Скільки триватиме і коштуватиме зміна в дитячому денному таборі "Діти майбутнього"

Одна зміна в квест-кемпі "Діти майбутнього" буде тривати 5 днів (з понеділка по п'ятницю) з 9 ранку до 6 вечора.

Вартість однієї зміни в таборі - 3100 грн.

Але і тут, дорогі батьки, Family Quest зробили все для вашої зручності! 

Тільки до 30 травня запускається крута акція - одна зміна в квест-кемпі «Діти майбутнього» всього за 2750 гривень! А це всього лише 550 гривень за цілий день дитячих ігор, розважальних програм, пізнавальних квестів і якісного харчування.

Якщо ж ви захочете привезти дитину на один день - Family Quest із задоволенням запросить її в команду! Один день в таборі від "Family Quest" буде коштувати 800 гривень.

Чи можна залишити дитину на другу зміну квест-кемпу "Діти майбутнього"? Або ж привезти її знову через час?

Звичайно можна! І навіть потрібно! Команда Family Quest розробила 4 абсолютно різних тематики зміни, тому ви і ваша дитина зможете вибрати, на яку саме зміну залишатися.

Круті зміни в квест-кемпі "Діти майбутнього":

  • SUPERSTAR- розкриємо таланти і вміння кожної дитини.
  • Школа Блогерів - навчимо знімати круті челенджі і бути соціально активним.
  • Діти шпигунів - будемо розвивати логічне мислення та кмітливість.
  • Орел і Решка. Перезавантаження - зробимо кругосвітню подорож по країнах і континентах, а також познайомимо дітей з культурою інших цивілізацій.

Коли

15 Червня - 30 Серпня, час: 09:00-18:00.


Вік

6–13


Вартість

Вартість 1 зміни (5 днів) для 1 дитини: 3100 грн


Телефон

+380 (63) 395 73 72


Посилання


Адреса

Київ
Парк "Качели"

Як дістатися?

Станція метро "Виставковий центр"