Відкриття Добропарку

Відкриття Добропарку


З 1 травня Добропарк буде відкрито для прогулянок та відпочинку на свіжому повітрі.

Розпочинається сезон квітування тюльпанових полів!

На гостей чекатиме 3 700 000 ранніх та пізніх тюльпанів різноманітних кольорів, видів та близько 130 сортів.

Вперше своєю красою доповнять весняну колекцію нарциси, крокуси, еремуруси, хіонодокси, азалії, форзиції, мускарі, юка, вейгела, анемона, люпіни, іриси та фацелії.


У Добропарку для кожного знайдуться свої заняття та розваги до душі. Піші прогулянки спеціально прокладеним маршрутом або екскурсії парком на паровозику. Особам, що доросліші 12 років, пропонуємо проїхатися парком на електровелосипедах. Для самих маленьких у парку встановлені каруселі та батути, а для тих, хто бажає насолодитися видами парку та його околицями - пропонуємо покружляти колесом огляду чи замовити політ на повітряній кулі. Також до вашої уваги безліч креативних фотозон та магазин сезонних рослин та добрив.

Територія чимала, тому прогулюючись локаціями вас чекатиме декілька місць для відпочинку: обладнані тераси, пікнік-зони на зеленій галявині чи біля мальовничого озера, романтичні альтанки та лавки поміж тюльпанових рядів.

Якщо зголодніли, на території ви знайдете смачні перекуси в зоні фудкорту та на панорамних відкритих терасах ресторану "Ластівка".

Приїжджайте на відпочинок душею та тілом!


Графік роботи: Вт-Нд з 10:00 до 20:00. Пн - вихідний З 19:00 територія на вхід зачиняється. Відвідувачі, що зайшли до вказаного часу, можуть здійснювати прогулянку до 20:00. Каси парку працюють з 10:00 до 19:00.


Коли

07–28 Травня, 10:00–20:00.


Вік

0+


Вартість

Дорослий: 150 грн
Дитячий (віком від 5 до 14): 80 грн


Телефон

+380 (93) 921 21 91


Посилання


Адреса

Київ
с. Мотижин, Київська обл.