Дитячий центр розвитку Smart Kids

Дитячий центр розвитку  Smart Kids


Для кожної мами її дитина найкраща на світі! Батьки прагнуть дати все необхідне своїй дитині для того, щоб вона виросла здоровою, щасливою та успішною. На кожному етапі розвитку у дитинки виникають все нові потреби і можливості. Дуже важливим є своєчасно створити умови для розкриття цих можливостей і задатків у маляти. А для цього необхідні знання як врахувати її потреби саме у цьому віці, розуміння всіх психологічних аспектів кожного періоду її дорослішання.

Програма центру Smart Kids є унікальною! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об'єм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитинка навчається, граючись. Адже саме мова гри і казки доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам'ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси.

Метою Smart Kids є не просто навчити вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

У Smart Kids піклуються про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг цього закладу, і аж до шкільної парти. А для молодших школярів тут проводяться індивідуальні заняття з англійської мови, хореографія, майстер-класи з квілінгу.

Кожна дія працівників центру спрямована на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень!

У Smart Kids – найкраще, а секрет успіху простий - тут все робиться з любов'ю!


Час роботи

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–15:00.


Квитки

Підготовка до школи: 680 грн (Ми забезпечуємо високий рівень підготовки дитини до школи. Дітки навчаться добре читати, рахувати у межах ста, покращать свою англійську і матимуть весь необхідний багаж знань для навчання у першому класі.)
Квілінг: 50 грн (Кожного четверга 0 14:00)
Хореографія: 350 грн (Набираємо діток віком від 4 до 8 років на хореографію, заняття відбуватимуться двічі в місяць)


Контакти

+38 068 256 65 50
+38 063 260 66 03
smartkidslviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Варшавська 35-а