Дитячий центр розвитку Smart KidsУ Smart Kids – найкраще, а секрет успіху простий - тут все робиться з любов'ю!

 

Для кожної мами її дитина найкраща на світі! Батьки прагнуть дати все необхідне своїй дитині для того, щоб вона виросла здоровою, щасливою та успішною. На кожному етапі розвитку у дитинки виникають все нові потреби і можливості. Дуже важливим є своєчасно створити умови для розкриття цих можливостей і задатків у маляти. А для цього необхідні знання як врахувати її потреби саме у цьому віці, розуміння всіх психологічних аспектів кожного періоду її дорослішання.

Програма центру Smart Kids є унікальною! Адже над її створенням працюють спільно педагоги і психологи. Весь необхідний об'єм знань і тематик подається в ігровій формі. Дитинка навчається, граючись. Адже саме мова гри і казки доступна і зрозуміла для кожної дитини. При цьому кожна ігрова вправа розвиває дитячу пам'ять, увагу, уяву, мислення, тобто всі розумові процеси.

Ми пропонуємо:

  • розвиваючі заняття від 1,5 року - 880 грн на місяць;
  • підготовка до школи - 980/1080/1380 грн абонемент на місяць;
  • заняття з Ментаніуму - 950 грн на місяць;
  • заняття з логопедом;
  • заняття з психологом;
  • групові та індивідуальні заняття з англійської мови - 200/720 грн - абонемент на місяць;
  • послуги краси та здоров’я для батьків.

Також  на  Вас чекають послуги масажиста, косметолога і спеціаліста з лазерної епіляції. Усе обладнання сертифіковане  і унікальне, найкраща остання модель 2019 р. Фахівці дипломовані і з величезним  досвідом роботи. Ви можете з насолодою і користю проводити час поки Ваша дитина знаходиться на заняттях.

 

Метою Smart Kids є не просто навчити вашу дитину чомусь новому, а й пробудити у ній жагу нових знань і вміння ними користуватись.

 

У Smart Kids піклуються про кожну дитину з того моменту, коли вона вперше переступила поріг цього закладу, і аж до шкільної парти. Для школярів тут проводяться індивідуальні заняття з англійської мови, для дітей різного віку - заняття з Ментаніуму. (методика, що поєднує найпрогресивніші способи розвитку мислення).

Кожна дія працівників центру спрямована на те, щоб максимально розвинути здібності малюка, адаптувати його до життя в колективі, пізнати навколишній світ, розвинути навички спілкування. Процес навчання відбувається у невимушеній ігровій атмосфері. Ваша дитина сама буде прагнути до нових знань і вражень!

 


Час роботи

Пн–Пт 10:00–19:00, Сб 10:00–15:00.


Квитки

Підготовка до школи: 980 грн (Ми забезпечуємо високий рівень підготовки дитини до школи. Дітки навчаться добре читати, рахувати у межах ста, покращать свою англійську і матимуть весь необхідний багаж знань для навчання у школі.)
Ментаніум: 950 грн (Методика, що поєднує найпрогресивніші способи розвитку мислення. Цікаві та веселі заняття, розвиток та навчання!)
Заняття із загального розвитку: 880 грн (Набираємо діток віком від 3 до 5 років на захоплюючі та різноманітні заняття із загального розвитку.)


Контакти

+380 (68) 256 65 50
+380 (63) 260 66 03
smartkidslviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Варшавська, 35-а, Шевченківський район