Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Лекція "Як адаптувати дитину до садочку" та майстер-клас "Декупаж"

Лекція "Як адаптувати дитину до садочку" та майстер-клас "Декупаж"


Дитячий центр Кіндервіль запрошує на семінар "Соціалізація і адаптація дитини до садочку" для батьків та майстер-клас "Декупаж декоративних кухонних дощечок" для діток
 

«Як адаптувати дитину до садочку?» - це важке та болюче для Вас питання, на яке ніяк не знаходиться відповідь?!

Відповідь є, шукайте та дізнавайтесь її на семінарі від Дитячого центру Кіндервіль, що відбудеться у п'ятницю 18 жовтня о 17:30.

Ви мрієте про садочок для своєї дитини, де вона відчуватиме себе в безпеці, комфорті, оточена турботою та професійним доглядом, в середовищі однолітків та улюблених ігор? Яка чудова мрія! Але у Вас є ще одна мрія… Заповітна! Віддати дитину в садочок швидко, безболісно та якісно, щоб приділити час собі, своїй роботі та потребам?! 

Ми знаємо як здійснити Вашу мрію без зайвих емоційних втрат як для Вас так і для Вашої дитини, швидко ввійти у нове середовище та легко переступити ще один етап розвитку маляти.

Про те, як здійснити Вашу мрію, ми розкажемо на семінарі, де наш улюблений методист-психолог, педагог раннього розвитку та всесильна мама-першокласниці Людмила Винник розповість таємниці ефективної адаптації дитини до садочку та відповість на запитання:

  1. Як?
  2. Коли найкраще?
  3. Що потрібно враховувати?
  4. Чому це важливо?

Ви хочете послухати важливу інформацію, але Вашій дитині це буде малоцікаво, ми і це вирішимо!

Паралельно у цей же час, ми підготували майсер-клас з декупажу декоративних кухонних дощечок для діток. Таким чином, відкриємо сезон майстер-класів у Кіндервілі. Тому, вечір п'ятниці, 18 жовтня – буде продуктивний і для мам і для діток.

Бронюйте місця завчасно, адже кількість місць обмежена!


Вік

0+


Телефон

Телефон для бронювання місця
+380 (67) 675 45 64


Посилання


Адреса

Львiв
Вул. Рубчака, 11; вул. Куликівська,18А (бічна Вул.Кн. Ольги)