Дитячий Простір "MouseHouse"

Дитячий Простір "MouseHouse"


Щасливе та веселе дитинство у креативному просторі «MouseHouse» - запорука успіху Вашої дитини в майбутньому!

 

Атмосфера любові та поваги - ось що перш за все було в мене, як мами, одним з головних критеріїв у пошуках садочка Мрії.

"Я не знаю, яким світ буде через 15-20 років. Я не знаю, з якими труднощами зіткнуться в майбутньому мої діти. Я не знаю, чи я буду поруч з ними в такому далекому "завтра"...

Але я переконана, що СЬОГОДНІ, моїх дітей оточує ЛЮБОВ", - Тетяна Колесник. Засновник дитячого простору MouseHouse. 

Я бажала своїм дітям свободи, розвитку, самостійності, усвідомлення і в той же час щасливого дитинства. Було переглянуто багато пропозицій і вивчено море інформації. Та відгукнувся в мені іноземний досвід шведів ... Який був здавалося так далеко, та нема нічого неможливого коли ти мама. Так і був створений перший у Львові приватний садочок скандинавського типу - дитячий простір MouseHouse.

Ми пропонуємо комфортний дитячий простір, щиру дитячу гру, вільне позитивне середовище й інтенсивну соціалізацію. І при цьому ніяких обов’язкових нормативів, стандартів, ГОСТІВ, які б «з’їдали» коротенький щасливий час дошкільного дитинства.

Отже, коротко і по суті:

  • понад усе захищено права дітей на щасливе дитинство;

  • акцент на самостійність і в той же час повна соціалізація;

  • в нас різновікові групи: 2-3 рочки, 3-4 рочки, 5-6 років.

  • з кожною вікової групою працює один педагог та кілька асистентів;

  • групи повного дня і міні садочок;

  • 2 мови спілкування : українська та англійська;

  • проста, безпечна, яскрава мат.база (див. пост "приміщення").

Цікаво: мультимедія (освітні відео про середовище, іноземні мультики, пісні) ; відсутність ліжок (натомість улюблені сліпікі); Затишна домашнього вигляду кухня ( з щотижневими кулінарними майстер-класами). Обладнані хореографічний та спортивний зали.

ОСВІТА за форматом edutainment - «education» [освіта] и «entertainment» [розваги] -пізнаємо і вивчаємо граючись, без перенавантажень та зобов'язань; прогулянки не лише на майданчику, а й вуличками, двориками, парками.

Ми можемо продовжувати, та краще один раз побачити, ніж 100 разів почути: запрошуємо діток від 2 до 6 років. Перший день знайомства - безкоштовно, запис +380 (97) 740 09 33. 

вулиця Куликівська,18а. 


Контакти

+380 (97) 740 09 33
t.kolesnyk@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Куликівська, 18А