Дитяча студія "Жирафа"

Дитяча студія "Жирафа"


Дитяча студія «Жирафа» — особливий простір, особливі люди.

 

Це місце для тих, хто хоче вивчати можливості тіла, розкривати творчі здібності й очищувати простір для нового досвіду. 

Тут вчаться любити і дружити, і кожен день намагаються ставати кращими, ніж учора, а не кращими за інших..

Тут працюють ті, хто по-справжньому любить свою справу.

Особливі люди, які працюють в студії, легко і весело навчать Вас малювати так, як ви завжди хотіли, допоможуть розкрити фізичні можливості вашого тіла  і просто допоможуть вам почувати себе в студії комфортно.

У дитячій студїї "Жирафа" є безкоштовні заняття для дітей з малозабезпечених і багатодітних родин, а також тут вчать дітей з особливими потребами.

Для батьків працює затишна чайна і невеличка бібліотека.

Методика роботи 

Метод, який використовується в роботі, займаючись йогою, це не просто класична йога, це оригінальний творчий підхід до всебічного розвитку особистості, підкріплений сучасними теоріями в галузі дитячої психології і педагогіки. І йога в цьому методі виступає в якості «провідника» знань, поєднуючись з різноманітними елементами науки і мистецтва. Стержень методу: розвиток уяви і відсутність порівняння себе з іншими

Напрямки розвитку 

Напрямки  студії — це як невеличкі острови у безмежних просторах океану можливостей. З будь-яким, навіть незначним досягненням, кожна дитина поступово опановує свій архіпелаг, відправляючись у творчість, як в одісею:

  • Йога для дітей - це простір, де діти вчаться не лише виконувати фізичні вправи. Вони вчаться довіряти своїм можливостям і проводити час в атмосфері гри і задоволення, а не в боротьбі за спортивні досягнення.
  • Творчість для дітей - це простір, де діти вчаться бачити цікаве в оточуючому світі, “читати” і створювати зображення простих об'єктів, а також “рукотворити” - ткати, клеїти, робити мотанки і книжки. Тут також навчають самовираженню через театральні техніки й ораторське мистецтво.
  • Творчість для дорослих - це група, створена для людей, котрі хочуть малювати, але думають що в них нічого не вийде, котрі вважають, що без навичок малювання не варто брати в руки пензля.  В студії намагаються створити для вас комфортні умови, в котрих ви зможете здивувати самі себе. Вам потрібно лише прихопити з хороший настрій і прийти в неділю о 11 год.Контакти

+380 (67) 861 85 52
girafa.lviv@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Дудаєва, 14