Дитяча лабораторія "Юні дослідники"

Дитяча лабораторія "Юні дослідники"


Лабораторія “Юні дослідники” створена для того, щоб навчити дітей розвивати здатність цілеспрямовано спостерігати, досліджувати, давати правильну оцінку предметів і явищ у процесі елементарної дослідно-експериментальної діяльності.

Діти мають природній, Богом закладений потяг, до світопізнання. Але через великий об’єм і складність шкільної програми з фізики і хімії, а також брак лабораторного устаткування шкільних кабінетів, діти отримують значною мірою лишень теоретичний матеріал з природничих наук, що призводить до зниження інтересу до навчання, пониження успішності у школі, відсутність конкурсу при вступі на природничі факультети, брак наукових та інженерних кваліфікованих фахівців.

Для підтримки і розвитку наукового потенціалу потрібно навчати дітей природознавству у експериментально-дослідницькій формі від 4-х років. Це закладатиме міцну основу для майбутнього наукового покоління.

Дитяча лабораторія пропонує близько 100 захоплюючих наукових дослідів з фізики і хімії. Без складних визначень і формул та незрозумілих рівнянь починаючи із дошкільного віку дитина  має змогу відкривати для себе дивовижний світ науки.

 


Контакти

+38 (098) 801-71-04
semakpetro@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв