Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дні Науки: Весна у Державному природознавчому музеї

Дні Науки: Весна у Державному природознавчому музеї


Якщо дива і існують, то тільки тому, що ми недостатньо знаємо природу,
а зовсім не тому, що це її властивість
(Мішель Монтень)


У відвідувачів "Дні Науки: Весна у Державному природознавчому музеї" буде унікальна можливість заглянути за лаштунки наукових досліджень і дізнатись, про що мовчать черепи і говорять скам'янілості, для чого ботаніку сітка від ліжка, а орнітологу намисто з різнокольорових кілець, а основне дізнатись, чому бути науковцем – це круто.

Науковці музею презентуватимуть основні напрямки наукових досліджень в музеї – що вони досліджують, якими методами і чому це важливо для світової науки і суспільства. У дворику музею діятимуть наукові майстерні (ботаніки, зоології, палеонтології, екології ґрунтів та ентомології), в яких кожен матиме можливість на кілька хвилин відчути себе науковцем. 

Програма:

Субота, 14 травня
12:00-17:00 «Наукові майстерні» (Дворик Музею)

Науковці музею презентуватимуть основні напрямки наукових досліджень в музеї – що вони досліджують, якими методами і чому це важливо для світової науки і суспільства. У дворику музею діятимуть наукові майстерні (ботаніки, зоології, палеонтології, екології ґрунтів та ентомології), в яких кожен матиме можливість на кілька хвилин відчути себе науковцем.

Неділя, 15 травня
14:00-16:00 «Перші Люди» - демонстраційна програма Academ Park Vernadskogo за участі Lezko та ArtPhoto Lviv (Дворик Музею)

  • "Як виготовляли первісні знаряддя праці і зброю з кременю?": демонстрація, як давні люди виготовляли зброю і знаряддя з кременю (Віталій Ткач).
  • "Перші Люди": Розмальовування фарбами відвідувачів в стилі полінезійських і африканських племен.
  • "Перші Люди": Фотографування в "шкіряних накидках" і прикрасах первісних людей (Студія "ArtPhoto Lviv"). 
  • Виставка – реплік стародавніх ножів і зброї (імітація кременю) компанії "Lezko".

Лекційна програма за участі: Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького (Наукове Горище Музею)

16:00 «Доісторична людина на Західній Україні: від збиральництва до землеробства» Микола Бандрівський, Інститут українознавства ім.І.Крип"якевича НАН України.
16:30 «Мистецтво на зорі людства» Іван Дудич, Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького.
17:30 «Мелодії мисливців з прадавніх часів (Демонстрація на репліках доісторичних музичних інструментів)» Любомир Кушлик, Міжнародна рада традиційної музики при ЮНЕСКО.

Сторінка заходу https://www.facebook.com/events/1068854943173936/


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+38 (032) 235-69-17


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Театральна, 18