ComeInАнтикафе "ComeIn" - місце, де святкують найкращі дні народження у місті!

 

ComeIn пропонує доступ до уього, що є в закладі за фіксованою ціною 33 грн за годину. Тут ти знайдеш:

  • приставки PlayStation 5 та 4, Xbox One та понад 50 ігор для дорослих та дітей різного віку;
  • настільний футбол
  • понад 15 популярних настільних ігор (Dixit, монополія, Alias, саботер, колонізатори ...)
  • чай та печиво у необмеженій кількості.

Святкуємо день народження:

Заклад ідеально підходить для святкування днів народжень дітей віком від 7 років (у цьому віці вони вже точно фанатіють від приставок, фіфи та настільного футболу). Для дівчат ComeIn має дуже популярну танцювальну гру Just Dance, в якій потрібно повторювати руху за персонажами. Під дні народження ідеально підійде окрема кімната із приставкою, проектором та зручним столом для гостей. Не менш важливо, ComeIn дозволяє безкоштовно приносити з собою свою їжу та напої, тому ви не прив'язані до їх кухні, а можете замовити улюблену піцу, суші чи принести домашні салатики.

У закладі можна орендувати окуляри віртуальної реальності лише за 100 грн у годину. Окуляри ВР - дуже популярна фішка на день народження, адже можна весело поспостерігати як гості балансують, щоб не впасти, та розмахують руками у грі. 

Вартість окремої кімнати залежить від кількості людей, тому ціну уточнюйте у адміна за телефоно +380 (63) 848 48 91 або пишіть у Instagram


Час роботи

Пн–Пт 12:00–00:00, Сб–Нд 11:00–00:00.


Квитки

Вартість перебування години в закладі:: 33 грн ((у ціну входить користування усім що є в закладі: приставки, настільний футбол, настільні ігри, чай та печиво у необмеженій кількості))


Контакти

+380 (63) 848 48 91
comein.lviv1@gmail.com


Посилання


Адреса

Львiв
вул. С. Крушельницької, 3, Галицький район

Як дістатися?

Поруч головного корпусу університета ім. І. Франка