Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Різдвяний Club Lumière

Різдвяний Club Lumière


Львів – це місто, до якого неможливо ставитися байдуже.

 

Кожен, хто хоча б раз потрапив в це місце Історії, Традицій, Сучасності, Креативності, Магії, назавжди залишається закоханим до Львова, до Лемберга, до Леополіса. Для кожного він різний, для кожного він особливий.

Команда Club Lumière вирішила проводити зимову зміну в атмосфері різдвяних свят Львова. Поєднання мелодійності французької та української мов, святкового настрою Club Lumière і Різдва, зимових розваг і «живого» спілкування з французами. 

У таборі підготували для вас програму «Club Lumière Різдвяний», в якій ви зможете реалізуватися як режисер або актор, зайнятися «озвучкою» відомих фільмів, проявити свої кулінарні здібності, познайомитися зі Львовом і його різдвяної атмосферою, насолодитися спілкуванням в Club Lumière. І все це французькою мовою, з французькими викладачами та аніматорами, з унікальною командою Club Lumière.

ХТО

Діти і підлітки від 7 до 17 років. Зустрічаємо учасників від рівня «Дебютант» до «Високий рівень».

КОЛИ

4 – 14 січня 2017 року

ДЕ

Недалеко від Львова, в мальовничому місці, де розташовується база відпочинку «Озерний Край». Затишні номери з усіма зручностями на 3 особи. Смачне і здорове харчування в ресторані. Тренажерний зал для спорту. Конференц-зал для різних заходів. Закрита територія. Медичний персонал. Свій транспорт.

ЯК

Заняття французькою мовою проходять в першій половині дня з 9.30 до 12.30. Сучасні комунікативні методики в ігровій інтерактивній формі. Активна участь дітей в процесі заняття. Використання методу «тандем», розвиток творчого підходу, подолання мовного бар’єру.

Друга половина дня присвячена тематичним майстер-класами, проектної діяльності, спортивним заходам, екскурсіям, творчим ательє. Робота з відео, створення кліпу, «озвучка» фільму, приготування французького блюда, традиційні різдвяні заходи, конкурси, змагання.

З КИМ

Команда Club Lumière – це злагоджений франко-український «механізм», що складається з професіоналів педагогічної майстерності та аніматорська досвіду.

Французькі викладачі мають французькі дипломи фахівців FLE (французька мова як іноземна), проходять стажування і працюють по всьому світу (Норвегія, Мексика, Грузія, Німеччина, Україна).

Українські франкофонні аніматори проходять європейські стажування міжкультурного обміну, мають досвід у створенні проектів для молоді, розробляють свої анімаційні програми.

А ЩЕ …

Різдвяне святкове шоу в музеї народної архітектури і побуту під відкритим небом «Шевченківський Гай», вертеп і театралізований виступ у Львові, квест центральними вуличками Львова, зимові атракціони і гірки в Парку Культури, екскурсія по історичних місцях міста, трохи літа від аквапарку «Пляж».

СКІЛЬКИ

Вартість участі у програмі «Club Lumière Різдвяний» становить 9 900 UAH.

Оплата вартості включає у себе:

  • проживання у номері на 3 особи з усіма зручностями;

  • харчування 4-разове у ресторані;

  • заняття французькою мовою з носіями мови (40 годин);

  • методичні матеріали;

  • екскурсії і вхідні квитки;

  • участь у різдвяних заходах;

  • трансфер вокзал Львова – Club Lumière – вокзал Львова;

  • страховка учасника

Програма «Club Lumière Різдвяний» побудована таким чином, що учасники постійно знаходяться у стані «необхідності» спілкування французькою мовою з викладачами та аніматорами Club Lumière. Наша команда робить все можливе, щоб мотивувати дітей до альтернативного отримання знань і до їх практичного використання. Французька мова з Club Lumière це легко і весело!


Вік

7–17


Вартість

Програма: 9900 грн


Телефон

+ 38 (068) 890-31-68,
+ 38 (099) 786-18-20,
+ 38 (073) 058-49-41.


Посилання


Адреса

Львівська область
Львівська область, Пустомити, вулиця Ставкова, 60