Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Прем'єра "Великий злий лис та інші історії"Найкращий французький анімаційний фільм року виходить у прокат​!

 

5 липня в український прокат виходить французький мультфільм «Великий злий лис та інші історії», найкращий анімаційний фільм року за версією премії «Сезар».

За сюжетом, лелека підкидає кролику і поросяті дитину – з проханням доставити його батькам. Іншого дня лис стає квочкою для трьох курчат, які звуть його мамою і потребують турботи. А вже ближче до Різдва веселощі охоплюють всю ферму і навколишні ліси.

«Великий злий лис» – друга повнометражна робота Бенжаміна Реннера, відомого глядачам завдяки анімаційній стрічці «Ернест та Селестина». Виконаний у такій же витонченій акварельній стилістиці, «Великий злий лис» – це динамічна, наповнена жартами, пригодами, польотами, небезпечними протистояннями і виснажливими подорожами трилогія, що включає в себе новели про життя безглуздих і кумедних мешканців однієї сільської місцевості.

У Франції фільм був відзначений національною премією «Сезар» за найкращий анімаційний фільм. Українська прем'єра мультфільму відбулася в рамках щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». За підсумками глядацького голосування, яке визначало найкращий фільм фестивалю, «Великий злий лис» увійшов до трійки фіналістів.

«Чарівний французький мультфільм, мальований, без 3D і спецефектів. Це французька мальована анімація, така акварельна, ніжна, з чудовим гумором, для тих, хто любить старе гарне кіно, абсолютно авторська анімація, не така індустріально-типова» – коментує «Великого лиса» Антон Долін.

«Великий злий лис та інші історії» виходить у прокат 5 липня.

Медіапартнери: Теленеделя, WoMo, Yabl, Діти в місті, UAUA.info, Колобок.
Вік

0+


Телефон

+380 44 503-78-60
+380 63 165-68-60 - координатор фестивалю


Посилання


Адреса

Львiв
вулиця Під Дубом, 7 - Планета Кіно Forum Lviv; вулиця Стрийська, 30 - Планета Кіно King Cross Leopolis