Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

В Україні відкрився "Чілдрен Кінофест – 2017"26 травня у столичному кінотеатрі "Київська Русь" відбулася церемонія відкриття 4-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест". Перед стартом на безкоштовні покази вже зареєструвалося понад 30 000 глядачів у 21 місті України.

 

Перед гостями відкриття із світловим шоу виступила голландська арт-група PIPS:lab, яка вже 15 років створює перформанси за допомогою освітлення, відео та музики. Обов'язковий елемент вистави PIPS:lab – інтерактивність: перед показом маленькі гості "Чілдрен Кінофесту" отримали ліхтарики, за допомогою яких змогли взаємодіяти з артистами на сцені й разом створювати світлове шоу.

Фільмом-відкриттям фестивалю стала швейцарська пластилінова анімація – стрічка Клода Барраса "Життя Кабачка". Цього року картину було відзначено французькою національною премією "Сезар" та номіновано на "Оскар" за найкращий анімаційний фільм.

Частина місць на церемонію відкриття, як і на інші покази фестивалю, була передана юним глядачам із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і постраждалим від конфлікту на сході України.

У рамках міжнародного конкурсу "Чілдрен Кінофесту" представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду молодим людям різного віку – від 4 до 14 років. Фільм-переможця конкурсу буде визначено за допомогою глядацького голосування і оголошено на церемонії закриття фестивалю у столичному кінотеатрі "Київська Русь" 4 червня.

Закриває фестиваль пригодницька стрічка "Лапа" з Угорщини, яка перемогла на "Чілдрен Кінофесті – 2016".

Цього року "Чілдрен Кінофест" відбувається з 26 травня по 4 червня. Послом фестивалю стала письменниця, поетеса, сценаристка і колумністка Катерина Бабкіна.

Місія фестивалю – популяризація мистецтва кіно, розвиток традиції сімейних походів до кінотеатру, просування європейських цінностей та підтримка дітей з вразливих соціальних груп.

 

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка».

Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в Україні, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та Одесі, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Швеції в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Генеральний телепартнер: Піксель

Генеральний інтернет-партнер: WoMo

IT-партнер: Школа роботів

Благодійний партнер: Фонд «Інтер – дітям»

Медіапартнери: Фокус, UaUa, oKino, Tochka, Хорошее кино, Salat, Діти в місті, Ресурсний центр ГУРТ


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 44 503-78-60
+380 63 165-68-60 - координатор фестивалю


Посилання


Адреса

Львiв
"Планета Кіно" в ТРЦ "ФОРУМ"