Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Номінант на премію "Оскар" "Життя Кабачка" виходить у прокат!

Номінант на премію "Оскар" "Життя Кабачка" виходить у прокат!


З 22 червня в українських кінотеатрах – мультфільм Клода Барраса «Життя Кабачка». Картина отримала дві французьких національних кінопремії «Сезар» за найкращий анімаційний фільм та найкращий сценарій, а також була номінована на «Оскар» за найкращий анімаційний фільм.

 

9-річного героя цієї історії звуть Ікар, у сирітському притулку він отримує прізвисько Кабачок. Усі зусилля хлопця спрямовані на те, щоб знайти своє місце у незвичному і часом ворожому оточенні, навчитися довіряти людям і завоювати серце дівчинки на ім'я Камілла. Прем'єра стрічки Клода Барраса відбулася у рамках Міжнародного фестивалю анімації в Ансі, де картина отримала головний приз і приз глядацьких симпатій.

В Україні «Життя Кабачка» відкривало 4-й міжнародний Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Мультфільм знятий за мотивами роману Жиля Паріса «Автобіографія Кабачка», який свого часу вразив режисера. «Ця історія повернула мене у дитинство, коли я вперше побачив «400 ударів», «Гайді», «Бембі», «Белль і Себастьян», серіал «Безпритульний хлопчик Ремі,» – згадує автор.

Клод Баррас вважав за краще працювати з пластилінової анімацією: так, на його думку, глядачеві легше зчитувати з екрану емоції і ототожнювати себе з героями. Для створення картини було виготовлено близько шістдесяти фонів і п'ятдесят чотири ляльки, кожна у трьох різних костюмах. В оригіналі ролі дітей озвучили непрофесійні актори.

«Життя Кабачка» виходить в прокат 22 червня. Фільм побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Стрию, Сумах та Харкові.


Вік

0+


Посилання


Адреса

Харків