Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Фільм-переможець "Чілдрен Кінофесту 2017" виходить у прокат

Фільм-переможець "Чілдрен Кінофесту 2017" виходить у прокат


6 липня на екрани українських кінотеатрів виходить володар Гран-прі 4-го Фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» – фентезі «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу».

 

Картину знято за однойменним бестселером британської письменниці Джорджії Бінг.

Моллі Мун живе у притулку, де заправляє жахлива міс Гадкінс. Старші хлопці дражнять Моллі, вчителі сварять за незібраність – загалом, життя дівчинки складно назвати щасливим. Та одного разу до рук Моллі потрапляє таємнича стародавня книга з гіпнозу, і її життя одразу змінюється. Дівчинка відкриває у собі дивовижну здібність – змушувати людей робити усе, що вона забажає.

У червні «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» Крістофера Н. Роулі була визнана найкращим фільмом для дітей на фестивалі «Чілдрен Кінофест». Переможця визначило глядацьке голосування – стрічка про маленьку чарівницю обійшла 6 інших конкурсних картин і набрала 4,7 балів з 5.

Головну роль у фільмі виконала 14-річна британка Реффіл Кессиді, найбільш відома за роботами у фільмах «Похмурі тіні», «Білосніжка та мисливець» і «Земля майбутнього». У фільмі також зіграли Емілі Вотсон («Розсікаючи хвилі», «Бойовий кінь») та виконавець ролі Меррі з «Володаря перснів» – Домінік Монаган.

В основу фільму лягла популярна серія романів британської письменниці Джорджії Бінг. Всього про пригоди Моллі Мун написано 6 книг. «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» перекладена на 22 мови й видана у 35 країнах світу.

Фільм виходить на екрани українських кінотеатрів у четвер, 6 липня. Картину побачать глядачі у Києві, Маріуполі, Харкові, Чернівцях та інших містах.


Вік

0+


Телефон

+380 44 503-78-60
+380 63 165-68-60 - координатор фестивалю


Посилання


Адреса

Харків