Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

9 конкурс дитячих фільмів Чілдрен Кінофест9-й Чілдрен Кінофест відбуватиметься з 3 до 12 червня. Для безпечності та гнучкості перегляду фестиваль проводитиметься  в онлайн-форматі.

 

Подивитися фільми з програми можна буде на сайті на території України, а також Польщі — країни, яка від початку російського вторгнення прийняла найбільше тимчасово переміщених українців. Перегляд фільмів традиційно буде безплатним.

Ви вже звернули увагу на постер? Він змінюється щороку, а його тему зазвичай визначає ретроспективна стрічка, яка потім демонструється в межах фестивалю. Цього разу героями фестивального постера стали персонажі відомого мультсеріалу «Кріт», створеного чеським художником Зденеком Міллером. Організатори планують відзначити 65-річчя з появи першого епізоду цього анімаційного серіалу показом спеціальної добірки серій «Крота» на Чілдрен Кінофесті.

При створенні постеру організатори надихнулися відомим стінописом вуличного художника Чеміса, зробленим на підтримку України. До речі, мурал намальований у Празі – столиці батьківщини «Крота».

 

Повну програму фестивалю ви дізнаєтесь в травні. До неї увійдуть найцікавіші фільми для дітей і підлітків.

Також нагадаємо вам про традиційний Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. До 18 травня надсилайте стрічки, створені юними режисерами та режисерками віком від 7 до 14 років. Подати свій фільм можна тут. Роботи фіналістів можна буде переглянути на фестивалі, а переможці отримають нагороди — від 4 до 15 тисяч гривень.

 


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Хмельницький
онлайн