Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Міжнародний День Захисту Дітей

Міжнародний День Захисту Дітей


Caritas Ukraine запрошує на святкування Міжнародного дня захисту дітей!

Протягом 1, 2 та 3 червня 2018 року у великих та малих містах України - Борислав, Броди, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Коломия, Львів, Нововолинськ, Полтава, Одеса, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Стрий, Тернопіль, Харків, Хмельницький - відбудеться яскраве свято, присвячене Дню захисту дітей.

Це свято, як своєрідний Всеукраїнський флешмоб, пройде по всій Україні, від Заходу до Сходу, з метою привернути увагу громадськості до питань захисту прав дітей в Україні та їх благополуччя, а також подарувати незабутній час дітям та їхнім сім’ям.

У програмі передбачається ціла низка цікавих активностей: різноманітні активні ігри – фрісбі, настільний теніс, - конкурси, квести, вікторини, танці, вистави, малювання на асфальті, виставки та ярмарки дитячих робіт, майстер-класи та багато іншого

Також на вас чекають яскраві та незвичайні фотозони, батут, аква-грим, багато смаколиків, сувенірів та більше! Для батьків також передбачаються корисні та цікаві активності: психологічні тренінги, майстер-класи тощо. 

Благодійні пожертви та кошти, виручені під час свята, будуть використані на літні табори для дітей із вразливих груп або інші потреби. 

Приходьте за незабутніми враженнями!


Вік

0+


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Озаркевича, 4