Дитячий табiр British Camp STUDY.UA в Olympic Village

Дитячий табiр British Camp STUDY.UA в Olympic Village


Британський табір STUDY.UA  був відкритий 5 років тому з урахуванням стандартів навчання та відпочинку дітей в кращих британських мовних коледжах.

Програму English + Sport розробили максимально насиченою різними спортивними, творчими і розважальними заходами і, звичайно ж, інтенсивним курсом англійської з носіями мови. Діти проводять цілий день з викладачами, а замість гаджетів займаються спортом і беруть участь в івентах англійською мовою.

У Британському таборі STUDY.UA ваша дитина буде в оточенні високопрофесійних викладачів з Англії, США і Канади, спортивних тренерів топ-класу, вожатих, психологів, інструкторів, медичного та обслуговуючий персонал табору. Всі вони забезпечать дітям першокласний відпочинок, навчання англійській мові в невимушеній і активній атмосфері та, звичайно ж, повну безпеку на території.

Інфраструктура

Адреса: Україна, Київ, 26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village.

Британський табір STUDY.UA  функціонує на території заміського клубу Olympic Village, який знаходиться всього в 20-ти кілометрах від Києва.

Мінімальний вік дітей в таборі - 9 років, а максимальний - 17. У групах 10-12 учасників, за кожною з них закріплений викладач носій мови, а також англомовний вожатий. Починаючи зі знайомства в перший день і закінчуючи церемонією нагородження, діти будуть в супроводі вожатих і викладачів, старшого педагогічного персоналу, лікаря і психолога табору. Наш досвід показує, що при правильному підході і співвідношенні дорослих і дітей, навіть наймолодші і скромні учасники "розкриваються" і отримують задоволення від табору. Повсякденне спілкування з новими друзями, іноземцями та активне проведення часу з ними також сприяють розвитку колективних навичок та лідерських якостей у дітей. Дитячий табір дає відмінний шанс відправитися в світ знань і розваг, а Британський табір дозволяє зробити цю подорож ще й англійською мовою.

 

Cпорт і активності на території

У таборі спорт можливий у будь-яку погоду! Діти зможуть грати у футбол на критих полях  із штучним покриттям,  в великий теніс на 14 ґрунтових кортах, а також тренуватися у тренажерному залі, та плавати в 25-ти метровому олімпійському критому басейні!

У Британському таборі STUDY.UA діти будуть щодня користуватися всією повнотою і різноманітністю спортивної інфраструктури Olympic Village. На території табору діє центр активного відпочинку, до складу якого входять:

Тенісні корти і футбольне поле, відкритий басейн, дитячий майданчик, й веломобілі, столи для пінг-понгу.


Розміщення дітей

Всі учасники табору проживають на закритій території Olympic Village в окремих та сучасних коттеджах.

Кожен номер в коттеджі обладнаний комфортними двоярусними ліжками. В одному номері проживає до 4 дітей. Така кількість абсолютно комфортно і виправдано, бо наявність декількох однолітків в кімнаті стимулює їх знайомитися і спілкуватися один з одним. Ваша дитина швидше знайде нових друзів і акліматизація в таборі пройде непомітно.

Важливим фактом також є і побутові умови. У коттеджах подача електропостачання, гарячої та холодної води цілодобова. Ми також стежимо за комфортною температурою і чистотою в номерах, де проживають учасники.

Хлопчиків і дівчаток ми розміщуємо в різних коттеджах, розподіляючи за віковими групами і з огляду на побажання друзів жити разом. Незважаючи на те, що ми довіряємо нашим юним клієнтам, вожаті перебувають з ними в одній будівлі. Це допомагає їм контролювати життя дітей і забезпечувати спокій їх батьків в режимі 24/7.

 

Тематика літніх заїздів

Програма English + Sport (bonus track: THINK LIKE)

Щосезону програма створюється з нуля, аби забезпечити унікальне наповнення та бути цікавими для кемперів, які вже були в таборі. Незмінним залишається лише кількість уроків англійською (24 уроки за 7 днів) та щоденне спортивне заняття.
Для літа 2020 готують цілих три варіанти програми "Думай як Ілон Маск", "Думай як Леонардо да Вінчі", "Думай як Волтер Дісней".
Основна ідея англомовної програми THINK LIKE (ДУМАЙ ЯК):
Ілон Маск, Волтер Дісней, Леонардно да Вінчі - кожен з них творив в різні століття, і кожен з них опинився мультигенієм, тобто досягнув успіху в декількох сферах діяльності. Чи можемо ми стверджувати, що для досягнення успіху зовнішні чинники не такі важливі як внутрішні напрацювання? Пропонуємо “прожити” заїзд в таборі за мотивами їх досягнень, втілити деякі з проектів та навчитися мислити без кордонів та нестадартно як Ілон Макс, Волт Дісней чи Леонардо да Вінчі. Адже для того, щоб повторити їх успіх, треба знати методи геніїв, чи не так?

Програма має на меті чотири задачі:

 • інформаційна ( детальніше познайомити з досягненнями видатної особистості),
 • лексична (допомогти оволодіти англомовною лексикою та граматикою за допомогою цікавого матеріалу),
 • психологічна (показати на прикладі визнаних геніїв яким тернистим може бути шлях до успіху та як важливо вірити у свою ідею, відстоювати своє бачення),
 • практична (втілити модель одного з проектів за розробкою\кресленням заявленого винахідника).

Детальніше про наповнення програми ви можете дізнатися у менеджера Британського табору STUDY.UA

Програма вивчення англійської мови

Курс англійської мови, в рамках програми English + Sport, складається з 24 занять по 45 хвилин, а навчання проходить в невеликих групах до 12 учнів, в результаті чого викладач може приділити достатньо уваги кожній дитині. Заняття для учасників Британського табору STUDY.UA проводяться сертифікованими викладачами з Великої Британіїї, США або Канади і побудовані на базі комунікативної методики. Уроки проходять в легкій, невимушеній атмосфері - адже ми розуміємо, що під час канікул дітям хочеться відпочити від шкільної напруги, але при цьому назавжди забути про мовний бар'єр.

Окрім того, всі активності в таборі проходять англійською мовою: нехай це творчий майстер-клас, квест або вечірнє шоу. А викладач є груп-лідером для дітей та супроводжує їх на активності, що допомогає підтримати англомовне середовище.

Інтенсивний курс занять англійської мови з британськими викладачами:

 • Практика спілкування англійською мовою під час Speaking Club, майстер-класів та вечірньої програми;
 • Програма занять англійською створена та контролюється академічний директором STUDY ACADEMY;
 • У перший день проводимо тестування, а після зміни надсилаємо батькам звіт викладача про успішність дитини;

Спортивна програма

У Британському таборі STUDY.UA, завдяки насиченій спортивній програмі, відкриваються самі приховані здібності наших юних учнів. Спільно з тренерами топ-класу ми розробили графік, при якому дитині дається рівно таку кількість фізичних навантажень, від якого вона отримує максимум задоволення.

За заїзд кемпер має змогу взяти участь у 10 видах спорту: футбол, теніс, баскетбол, волейбол, каякінг і багато чого іншого.

Протягом дня діти також будуть залучені в цілому ряді творчих заходів і майстер-класів, присвячених творчості, лідерства. А вечора пролетять непомітно за переглядом фільмів англійською, на дискотеці, біля багаття і на безлічі захопливих шоу-вечорів!

 

Команда

Всі викладачі є фахівцями з дипломами гуманітарних наук і міжнародними сертифікатами CELTA, TEFL. Всі викладачі є носіями мови з Великобританії, США і Канади і готові ділитися з учнями не тільки знаннями, а й досвідом життя за кордоном. Вожаті повністю відповідають міжнародним вимогам і стандартам мовних таборів і готові занурити учасників в справжню англомовну розмовну середу.

Харчування та меню

5-разове харчування. Їжа в таборі ідеально збалансована так, щоб одночасно бути і корисною, і подобатися дітям. У щоденний раціон обов'язково входять молочні продукти, овочі, фрукти і різні види м'яса і риби. Ми постійно враховуємо побажаня дітей і батьків, а також готові організувати спеціальні дієти, або виключити окремі продукти за бажанням батьків як заздалегідь, так і в ході проведення заїзду.

Безпека

Територія освітлюється і охороняється 24 години на добу. Керівник табору також стежить за безпекою перебування дітей в таборі і знаходиться на території протягом усього дня.

Медичне обслуговування

За дитячим здоров'ям стежить лікар табору, а надання першої медичної допомоги можливо 24 години на добу. Батьки будуть відразу повідомлені в разі серйозної травми або хвороби дитини. Невикористані під час хвороби дні можуть бути перенесені на наступну зміну табору.

Медична страховка включена у вартість путівки.

Трансфер

Трансфер організований з супроводом працівників табору.

Автобусний трансфер: Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA) - табір - Київ (центральний офіс Компанії STUDY.UA), входить у вартість.

Батьки можуть також самостійно привезти, чи забрати дитину з табору, проте, хочемо зауважити, що в автобусі у дитини буде можливість познайомиться зі своїми майбутніми вожатими і іншими дітьми, а значить по приїзду в табір швидше акліматизуватися.

Батьки також можуть провідувати дитину в будь-який день за попереднім дзвінком старшому вожатому табору.


Дати змін та ціни:

 • 12.06  – 18.06 - $ 690;
 • 19.06  –  25.06 - $ 690;
 • 28.06  –  04.07 - $ 690;
 • 05.07  –  11.07 - $ 690;
 • 14.07  –  20.07 - $ 690;
 • 21.07  –  27.07- $ 690.

 

 У вартість включено:

 • Уроки англійської з британськими викладачами - 24 занять по 45 хвилин;
 • Тестування англійської мови перед стартом занять;
 • Індивідуальний звіт викладача табору після заїзду;
 • Постійна практика англійської протягом всього дня з носіями мови;
 • 5-разове харчування в ресторані тільки якісними і свіжими продуктами;
 • Цілодобова охорона, присутність лікаря, психолога і керівника;
 • Регулярні заняття спортом з топ-тренерами: великий теніс, футбол, плавання і багато інших;
 • Воркшопи зі спікерами, психологічні тренінги, творчі майстер-класи;
 • Всі навчальні матеріали, спортивний інвентар, сертифікат і сувеніри по закінченню зміни;
 • Медичне страхування та можливість надання допомоги 24/7;
 • Трансфер з Києва в табір і назад на комфортабельному автобусі.

 

Знижки:

 • Знижка клієнтам компанії STUDY.UA за іншими напрямами - 5%;
 • Сімейна знижка за двох і більше дітей на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за друга / подруги на будь-який із заїздів сезону - 5%;
 • Знижка за повторну участь для клієнтів табору минулих сезонів - 5%.

* знижки не сумуються.
Коли

5 Липня - 11 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
14 Липня - 20 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора
21 Липня - 27 Липня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

7–17


Вартість

Путівка в British Camp STUDY.UA в Olympic Village: 17250 грн


Телефон

+380 (44) 500 03 20
+380 (97) 000 03 20
+380 (93) 000 03 20
+380 (99) 000 03 20


Посилання


Адреса

Київська область
26 кілометр, Новообухівське шосе, Олімпійська 1, Olympic Village

Як дістатися?

Трансфер на комфортабельному автобусі, в обидві сторони, входить у вартість путівки.