4 технології, які можуть зробити AirPods Max ще кращими


Опубліковано 30 Жовтень 2024 о 16:00

Блог Діти в місті Львів >  Оглядові статті >  4 технології, які можуть зробити AirPods Max ще кращими


4 технології, які можуть зробити AirPods Max ще кращими

Photo: ctrs.com.ua


Apple намагається задавати стандарти у всіх нішах, де представлена техніка компанії. І це їй усе ще вдається. Зокрема, якщо мова йде про навушники. AirPods Max є досить популярним гаджетом, і можна не сумніватися, що наступна версія буде ще більш технологічною. Але експерти вважають, що нинішньому варіанту не вистачає деяких функцій, які є в конкурентів, і їх запозичення було б гарною інвестицією.


Кращий чохол


Не секрет, що оригінальний чохол подобається не всім. Він дійсно має спірний дизайн, але головне не це. Він занадто м'який як для такої вартісної техніки. Можна, звісно, окремо придбати більш жорсткий чохол, але це додаткові витрати. 

Якби купертінівці звернули увагу на подібну продукцію від Sony чи Bose, це було б чудово. Наприклад, чохол від Sony WH-1000XM5 чи захисний футляр для QuietComfort Ultra Headphones від Bose. Це компактні, прості та міцні чохли, достатні для розміщення повнорозмірних гаджетів.


Формат звука без втрат


Перші версії Ейрподс Макс мали цінники $550. Та навіть зараз AirPods Max коштують чимало, і є декілька моделей із меншою вартістю, у яких використовується формат аудіо без втрат. Тобто щоби задовольнити бажання справжніх аудіофілів, потрібно відмовитися від кодека AAC на користь Lossless, а ще краще — Hi-Res.


Це програмні зміни, які не надто впливають на собівартість. А орієнтиром можна вважати 

Sonos Ace із підтриманням формату Hi-Res чи Sony WH-1000XM5 із кодеком LDAC.


Photo: ctrs.com.ua


Більша автономність


В AirPods Max досить непогані показники як для повнорозмірних навушників: 20 годин роботи без підзаряджання, до того ж з увімкненим ANC. Але наразі можна придбати принаймні декілька моделей зі звучанням майже такої ж якості, але із набагато більшою автономністю.

Так, виріб Momentum 4 Wireless від Sennheiser з активованим ANC можуть працювати до 60 годин. І це гарна модель, із привабливим дизайном, пристойним звучанням та чудовим шумозаглушенням.

Audio Melomania P100, модель від Cambridge, має таку ж, тобто втричі більшу автономність, до того ж без ANC час безперервної роботи складає фантастичні 100 годин! Та що там казати, бюджетні Earfun Wave Pro практично не поступаються яблучному гаджету зі своїми 55 годинами автономності.


Photo: ctrs.com.ua


Покращений дизайн


Взагалі техніка від Apple завжди має інноваційний вигляд, і AirPods Max не виняток: багато хто вважає ці навушники кращими серед повнорозмірних. Але ж інші виробники не почивають на лаврах.

Так, є декілька моделей зі складною конструкцією. У складеному вигляді вони займають набагато менше місця, і тому їх легше транспортувати. Це навушники WH-1000XM4 від Sony чи Quietcomfort Ultra від Bose.

І, звісно, бажано зменшити вагу AirPods Max: наразі вони важать 384 г. Це складно, зважаючи на використання матеріалів преміального рівня, але ж конкурентам це вдалося! Так, Sony WH1000XM5 «тягнуть» на 250 г. Така ж невелика вага у Bose Quietcomfort Ultra, і це навушники такого ж рівня.





Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук