Особливі кулони зі змістом: як проявити світогляд через прикраси


Опубліковано 25 Квітень 2023 о 18:00

Блог Діти в місті Львів >  Різне >  Особливі кулони зі змістом: як проявити світогляд через прикраси


Особливі кулони зі змістом: як проявити світогляд через прикраси

Photo: stolychnashop.com.ua


Гарний і стильний кулон — прикраса, здатна доповнити зовнішній вигляд і надати йому особливого настрою.


Проте, крім того, підвіски також можуть бути наділені глибоким символічним змістом, який відображає світогляд і переконання свого власника. Особливі кулони можна використовувати для вираження власних поглядів, релігійних переконань, унікального смаку тощо. Вони стануть чудовим інструментом для самовираження. Вибір прикрас навіть може впливати на ваш настрій та емоції. Незалежно від вашого світогляду та персональних уподобань ви легко підберете ідеальний кулон, який ефектно доповнить імідж і підкреслить найкращі риси зовнішності та характеру.


Символізм прикрас


Прикраси — це не просто елементи іміджу. Оригінальні кулони можуть мати особливе значення та відображати індивідуальність і особливості натури. Через прикраси можна демонструвати свій стиль та настрій. Наприклад, чимало людей використовують тематичні ювелірні вироби для прояву своєї культурної чи релігійної приналежності, або ж для вираження певного естетичного стилю. Підвіски в оригінальних дизайнах допомагають створити потрібний настрій — насичені кольори та цікаві форми відображатимуть радість і позитив, тим часом прості та мінімалістичні деталі стануть проявом спокою, гармонії та глибини думок.

До таких символічних прикрас відносять, наприклад:

 • кулон «Дерево життя»;
 • кулон «Герб України»;
 • кулон-серце;
 • кулон-сонце;
 • кулон-ключ;
 • патріотичні дизайни;
 • релігійні прикраси;
 • ювелірні знаки зодіаку тощо.

Кулони зі змістом не лише індивідуалізують ваш стиль, а й стануть чудовим подарунком для близької людини, який продемонструє турботу, ніжність, теплі почуття.

Найпопулярніші символічні прикраси представлені у різноманітних варіаціях.


6447e0c075e77.jpg

Photo: stolychnashop.com.ua


Релігійні ювелірні вироби


Для більшості вірян релігійні прикраси — незамінний атрибут віри. Проте ладанки, хрестики, кулони можна носити не лише як християнський символ, ховаючи їх під одягом, а і як оригінальне доповнення іміджу. Сучасна ювелірна індустрія пропонує широкий асортимент надзвичайно гарних, стильних, філігранно виконаних прикрас. Моделі, призначені для жінок, — витончені, ніжні, легкі, а релігійний кулон чоловічий може бути більш масивним та об’ємним. Універсальна прикраса, яка стане водночас і привабливим акцентом образу, і символічним елементом, — декоративний хрестик. Його можна носити як звичайну підвіску з ланцюжком чи ювелірним шнурком.


Прикраси на удачу


Чимало людей вірять у те, що деякі речі здатні впливати на успіх і дарувати удачу. Для багатьох такими щасливими талісманами стають ювелірні прикраси. Необов’язково вірити у якісь вищі сили, щоб відчути на собі цей вплив. Стильний образ, доповнений гарними прикрасами, від якого e захваті не лише ви, а й усе ваше оточення, гарантовано сприятиме втіленню будь-яких ваших планів і задумів. Якщо ви задоволені власним виглядом, це вмить відображається на вашому настрої, дарує впевненість, натхнення. Саме тому різноманітні кулони з підковами чи листками конюшини — чудові прикраси на кожен день. Вони не лише урізноманітнять звичний імідж, а й надихатимуть вас на нові звершення щодня!


Кулон як символ вірності й кохання


Ювелірні прикраси завжди асоціювалися з міцними та непохитними почуттями. Про що тут казати, якщо головний атрибут весілля та вінчання — це ювелірні каблучки. Через те що благородні метали й коштовні камені є надзвичайно цінними та довговічними, коштовності дуже часто дарують закохані одне одному як символ щирих і безсмертних почуттів. Тематичний кулон з романтичним змістом — прекрасна ідея для подарунка другій половинці, а також відмінний спосіб підкреслити власний романтичний настрій і продемонструвати світові, що в серці живе кохання.

До романтичних кулонів належать:

 • підвіски у формі серця;
 • різноманітні замочки й ключики;
 • ніжні янголята;
 • кулони з романтичними написами.

Є ще чимало варіантів, проте найсимволічніший із них — парний кулон. Така підвіска складається з двох окремих виробів, які можна з’єднати. Двоє закоханих носять на шиї по половинці кулона як символ кохання й вірності.


Патріотична тематика


Прикраси в патріотичному стилі — одні з найпопулярніших символічних прикрас останнім часом. Це й не дивно, адже зміст у цих прикрасах, навіть найпростіших моделях, закладено чималий — любов до батьківщини, зв’язок з історією та культурою, національна єдність, пошук самоідентичності, туга за домівкою та інші важливі речі. Патріотичні кулони нині представлені у безмежному розмаїтті дизайнів, зокрема:

 • кулони з тризубом;
 • підвіски з картою України;
 • патріотичні написи та зображення;
 • сучасні символи, такі як літак «Мрія», херсонський кавун, захисник острова Зміїного тощо;
 • емальовані кулони в кольорах українського прапора.

Через такі прикраси проявляється єдність народу, прагнення до життя та свободи. Більш змістовні прикраси важко знайти!


Як проявити власні вподобання через стильний кулон


Ювелірний кулон — чудовий спосіб виразити власні погляди та смаки через дизайн та символіку.

Один зі способів самовираження через ювелірні прикраси — це вибір кулона з символікою, яка відображає ваші інтереси та цінності. Наприклад, якщо ви живете музикою, ви можете обрати кулон у формі музичного інструменту, нот, скрипкового ключа. Або, якщо ви вважаєте себе духовною людиною, кулон із релігійним символом стане атрибутом вашої віри та підтримкою у складні часи.

Модні кулони допоможуть вам проявити індивідуальність. Ви можете вибрати кулон зі своїм улюбленим каменем, який вважаєте особистим талісманом. Також можна персоналізувати стиль, додавши до нього кулон із вашим знаком зодіаку, першою літерою імені або зображенням, дотичним до вашої сфери інтересів.


Де купити кулон в Україні


Зрештою, ви можете не просто підібрати вдалий кулон, який виражатиме ваші погляди, а наділити його унікальними рисами самостійно.


Столична Ювелірна Фабрика™ пропонує скористатися послугою виготовлення ювелірних виробів на замовлення, щоб ви могли створити дійсно особливу прикрасу для себе чи близької людини. Вибирайте будь-яку модель, і ми зробимо її для вас у бажаному розмірі, кольорі, дизайні, з будь-якого ювелірного металу та з обраними вставками.


Крім того, ви навіть можете замовити персональне гравіювання з пам’ятною фразою, яка стане для вас важливим чи навіть сакральним символом.

Придбати особливий кулон, який стане невіддільною частиною персонального стилю, можна в інтернет-магазині Столичної Ювелірної Фабрики™ або в одному з фірмових магазинів компанії по всій Україні.

 

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук