ІТ курси для дітей у Львові 2021


Опубліковано 13 Листопад 2020 о 15:00

Блог Діти в місті Львів >  Освіта >  ІТ курси для дітей у Львові 2021


ІТ курси для дітей у Львові 2021

Photo: Діти в місті


IT-сфера сьогодні є однією з найбільш перспективних, впливових напрямків, що активно розвиваються. Щорічно в світі з'являються сотні нових гаджетів, тисячі стартапів і ще безліч новинок, для роботи над якими залучають IT-фахівців.

Навіть якщо дитина не тяжіє до програмування, щоб бути конкурентоспроможною в сучасному світі, не зайвим буде ознайомитися з різними напрямками IT-сфери. Якщо ж дитина захоплена гаджетами і технологіями, батькам залишається тільки направляти і розвивати здібності школяра, створюючи міцну основу для його успішного життя.

Варто зазначити, що сьогодні IT-сфера стрімко зростає і розвивається. «Діти в місті» дізнавалися, чого навчають у львівських IT школах з багаторічним досвідом і хорошими відгуками батьків.  Основні конкурентні переваги Academy Hacker:

  • програмні модулі пишуть ведучі спеціалісти it-технологій;
  • перший проект Міжнародного формату;
  • найширша лінійка модулів з поглибленим вивченням програм прикладного та технічного харакетра;
  • формат навчання Школа, а не короткострокові курси, що дозволяє отримати професійний рівень підготовки дітей;
  • компанія Academy Hacker крім розвитку шкіл програмування для дітей працює як розробник інноваційних IT - продуктів на міжнародному ринку.


  Academy Hacker дає можливість нестандартно підійти до процесу навчання і дати дитині можливість створювати свої it - продукти, які можна застосувати в реальному житті. Для українського ринку на початковому етапі розвитку компанії це стало чимось особливим.


  Проаналізувавши досвід використання технологій навчання, було прийнято рішення розвивати регіони по системі організації франчайзингової мережі.

  Крім Academy Hacker, компанія розвивається на міжнародному ринку напрямок розробки розумних it продуктів для бізнесу.


  Як проходять заняття:

  • offline заняття - учні спілкуються з викладачем і завжди можуть задати питання;
  • домашні завдання. Після уроку діти отримують домашні завдання - їх важливо виконувати вчасно, щоб викладач все перевірив і дав зворотний зв'язок;
  • постійна підтримка. Крім викладача з дітьми працює наставник. Він завжди на зв'язку і допомагає швидше освоювати програму;
  • сучасна методологія навчання. Крім програмування, діти розвивають професійні навички: критичне і творче мислення, комунікабельність і роботу в команді.


  Записатись на пробний урок.

  Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


  Пошук