Модний бренд дитячого одягу Gusseva Kids


Опубліковано 14 Листопад 2017 о 13:09

Блог Діти в місті Львів >  Оглядові статті >  Модний бренд дитячого одягу Gusseva Kids


Модний бренд дитячого одягу Gusseva Kids

"Люди приходять до мене за емоціями", - Олена Гусєва

"Люди приходять до мене за емоціями", - Олена Гусєва.


Ця чарівна творча жінка не просто п'ятнадцять років одягає людей, вона отримує чимале задоволення від того, що клієнти у її одязі перевтілюються до невпізнання, подобаються собі і стають щасливішими. Олена закінчила технологічний університет зі спеціальністю модельєр-конструктор, починала з азів улюбленої справи - шила, працювала звичайним закрійником, конструктором і впевнено йшла до своєї мрії.

Відоме багатьом дизайн-ательє Олени Гусєвої розраховане на замовників з середніми статками, адже одяг, пошитий тут може дозволити собі фактично кожен. А перевагою вбрання від цього дизайнера – є його ексклюзивність та використання натуральних тканин. Нещодавно новим напрямком роботи ательє стало створення ТМ GussevaKIDS - модного, стильного та зручного дитячого одягу.
- Що вас підштовхнуло до створення колекцій для дітей?  

- Спочатку ательє працювало лише на індивідуальні замовлення переважно для дорослих, з часом почали співробітництво і з кооперативними клієнтами: одяг для персоналу готелів, магазинів,ресторанів, сценічне вбрання тощо. Окрім основної роботи, захотілося створювати щось для душі. Мені завжди було цікаво працювати з дітьми. Від спілкування з малюками просто шаленію у доброму значенні цього слова!

Ідея Gusseva kids зародилася рік тому. Але по-справжньому почала її втілювати у життя, коли сім місяців тому народився мій син, це був своєрідний поштовх для мене, знак зверху – навіщо відкладаю і не продовжую. Тому активно взялася до створення того вбрання, яке вже давно задумала.   

Ми працюємо з дітьми віком від півтора року і десь до 12-14 років. Шиємо одяг з якісних тканин (Польща, Німеччина, Туреччина), обов’язково з бавовняною підкладкою. Вже випустили наступні колекції: "одяг для школи", "сіра колекція осінь/зима 18". Зараз на піку моди сірий колір. Тому саме така назва колекцііу – "сіра", до сірого додаю квіти, розчиняю неяскравий колір.

Розрахована для дівчаток від чотирьох до десяти років. Це зокрема теплі сукні (трикотаж з ангорою), оздобою йде штучне хутро, для хлопчиків – в одязі переважає трикотаж.

На виході новорічна колекція "Новорічні принцеси". Це буде капсульна колекція (базовий комплект речей, витриманий в певному стилі, колірній гамі чи орієнтований на носіння в конкретних ситуаціях). ЇЇ особливістю буде поєднання у вбранні пір’я як оздоби з тканиною-фатином, ошатні сукні буде доповнювати кардиган з кашеміру. 

- У чому особливість модного бренду Gusseva kids? На що вашим майбутнім клієнтам насамперед варто звернути увагу? 

- Я давно вже для себе зауважила, що у наших крамницях дитячого одягу майже немає такого одягу, який би можна було між собою добирати, комплектувати,компонувати між собою. Все, як правило, існує якось окремо. Сукня в одному магазині, пальто в другому, шапка в третьому. Моя ідея полягає у тому, щоб кожна мама могла, придбавши вбрання з нашої колекції, покласти п’ять-шість речей у шафу для того, щоб її дитина цілий сезон сама одягалася, не залежно від того, скільки їй років – два чи чотирнадцять. Аби окремі елементи одягу між собою були пов’язані і пасували одне до одного, а дитині у ньому було зручно і затишно.

Це задумувалося насамперед для зайнятих мам, котрі багато працюють і мають мало часу на крамниці.

До речі, такі колекції є, але в дорогих брендах. Натомість наш одяг доступний за ціною - від трьохсот гривень і далі. Наш одяг можна придбати в інтернет-магазині, або прийти до нас в ательє – роздивитися, торкнутися, поміряти.
- Як ви створюєте свої колекції? Що вас надихає?

- Отримую задоволення від того, що я дизайнер. Люблю людей! Люблю свою працю! І звідти найбільше натхнення. Ще мене в моій роботі дуже підтримує мій чоловік, адже це сімейний бізнес. Як виглядає сам процес? Спочатку виникає ідея створити щось, я її можу "виношувати" довго, аж поки не уявлю собі картину повністю. А тоді сідаю і півдня мене ніхто не бачить - малюю, малюю, малюю. Потім вибираю з тих, наприклад, двадцяти рисунків найбільш вдалі і які мали б бути найбільш рентабельними. Був період, коли я постійно усюди ходила з записником і малювала моделі.

Дуже важливою для нас є реакція самих дітей на те чи інше вбрання.

- Відчувається, що ви захоплені не лише своєю працею, але й по-справжньому дорожите своїми клієнтами.

- Безумовно. Як відомо, одяг – це спосіб самовираження У кожному вбранні – ти особлива, в джинсах одна, в костюмі чи сукні інша. Сама людина міняється. У мене бувають клієнти, які кажуть: хочу саме таку сукню, а я вгадую: ти напевно закохалася. Тому що кожен такий поклик щось за собою несе. Хотіти це одне, а прийти і сказати – поший, це вже дія.  

Люди приходять до нас за емоціями, їм потрібен не одяг як одяг, а відчуття, які їм дає це вбрання. Думаю, що вони ці емоції беруть і від мене.  

Я мріяла одягати людей з самого дитинства. А найбільшу насолоду від праці отримую, коли бачу свого клієнта, одягненого у мій одяг і його задоволені захоплені очі у дзеркалі, коли він себе оглядає. Це такий щасливий погляд задоволеної людини.


Дизайн-ательє Олени Гусєвої чекає маленьких модників за адресою: м.Львів, вул.Литвиненка, 3.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук