Театральна афіша: куди можна піти з дитиною на Різдво?


Опубліковано 04 Січень 2017 о 11:00

Блог Діти в місті Львів >  Театри  >  Театральна афіша: куди можна піти з дитиною на Різдво?


Театральна афіша: куди можна піти з дитиною на Різдво?

Старі та добрі казки про Попелюшку та Лускунчика, а також різдвяну історію Гоголя і багато-багато колядок підготували театри Львова на Різдво.

Балет-казка «Лускунчик»

Де: у приміщенні палацу імені Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1)

Коли: 7 та 8 січня о 13:00

Вартість: 50 – 100 грн.

У виставі братимуть участь артисти балету Львівського національного театру опери та балету. Вистава створена в історичному стилі, дійство підкреслене проекційними рухомими декораціями. Під керівництвом балетмейстера-постановника, провідної солістки балету Львівської опери Анастасії Ісупової та викладачів – діючих артистів балету, 70 учнів Школи Академічного та Сучасного Балету даруватимуть глядачам новорічну атмосферу та відчуття казки.

Опера «Попелюшка»

Де: у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)

Коли: 8 січня о 12:00

Вартість: 40 – 150 грн.

Добре відома історія про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку – укотре постане перед глядачами. Дорослі і дітлахи матимуть змогу зануритися у балетну інтерпретацію відомої любовної історії. Музична казка на 2 дії. Виконується українською мовою.

Вистава «Різдвяна зірка»

Де: у Львівському театрі естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. Фредра, 6)

Коли: 8 січня о 12:00, 14:00 та 16:00

Вартість: 40 грн.

«Свято Різдва Христового давно вже стало звичною щорічною подією у нашому житті і тому люди все більше стають забувати чим дійсно є справжнє Різдво і у чому полягає його таїнство. Але маленький Ангелик, головний герой цієї історії, зуміє повернути людям свято, довівши, що завдяки нашим добрим вчинкам і живе в серцях людей Дух Різдва», – йдеться в описі вистави для дітей, віком від 4 років.

Різдвяне дійство «З нами – Бог! Розумійте, народи…»

Де: у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)

Коли: 8 січня 2017 о 18:00

Вартість: 50 – 300 грн.

«З нами – Бог! Розумійте, народи…» – слова з церковного піснеспіву, який виконується напередодні Різдва. Ці слова дали назву концертові, який поєднав українські колядки, різдвяні й новорічні пісні народів світу. Також у програмі концерту – колядки та щедрівки народів світу за участю хору та симфонічного оркестру.

Інтерактивна вистава для дітей «Хочу снігу»

Де: Вільний театр «Око» (вул. Галицька, 10; 2-ий поверх ресторану «Манджаро»)

Коли: 9 січня 2017 о 16:00, 14-15 січня 2017 о 17:00 

Вартість: 100 грн.

Головна ідея вистави – це очікування свята - Різдва. Діти-глядачі є частиною подій, які розгортаються в п’єсі. Тому основним завданням акторів є звернути їхню увагу на головну суть святкової події, -  на саме Різдво, Ісуса Христа. Головні персонажі в виставі - овечки Нитя і Кметя, вводять дітей в казковий світ очікування на свято, а в фіналі у спільній грі переживають радість Різдва. Ціле дійство побудоване за законами інтерактивної гри; де діти приймають участь у створенні декорації, залучені до спільної гри.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук