"Чи може бджола вжалити бджолу?" Видавництво "КСД" рекомендує


Опубліковано 03 Листопад 2016 о 11:54

Блог Діти в місті Львів >  Дитяча література >  "Чи може бджола вжалити бджолу?" Видавництво "КСД" рекомендує


"Чи може бджола вжалити бджолу?" Видавництво "КСД" рекомендує

Чи може бджола вжалити бджолу? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди.  

На приголомшливі та несподівані дитячі питання відповідають професіонали та знаменитості! У виданні "Чи може джола вжалити бджолу" - 100 відповідей на запитання дітей від всесвітньо відомих фізиків, біологів, шеф-кухарів, натуралістів, психологів, спортсменів, письменників, акторів.


 
Серед авторів книжки — Філіппа Ґреґорі, авторка історичних бестселерів,  Беар Гріллс, дослідник та експерт із виживання, ведучий телешоу, Джоан Гарріс, письменниця, авторка роману «Шоколад», Джарвіс Кокер, найвідоміший музикант Британії, Філіп Пуллман, письменник, автор надпопулярної  молодіжної трилогії «Темні початки».  А також представники таких незвичайних професій як: королівський астроном, доглядач за транспортом у Науковому музеї в Лондоні, знавець трюків, астронавт NASA та, навіть,  людина, яка оббігла світ. Маленькі чомучки широко розплющеними очима дивляться на цей світ, не мають упереджень, а єдині визнані авторитети для них – батьки. Саме до них адресовані численні дитячі питання, на які, на жаль, не завжди є відповідь у шкільних підручниках. Тому батькам ця книжка буде не менш цікава, ніж їхнім допитливим нащадкам.

Прості, зрозумілі, веселі відповіді на 100 найнесподіваніших питань – це не «найпростіша версія правди», яку зазвичай чують діти. Це відповіді дослідників, письменників, філософів, спортсменів, мандрівників, які разом з дитиною її мовою розмірковують над загадками Всесвіту, історії, людського тіла і душі, не відцуравшись і від питання, чому вода мокра і чи може бджола вжалити бджолу...«Одних лише моїх слів недостатньо, щоб віддячити блискучим і надзвичайно заняйтим ученим, історикам, філософам, психологам, натуралістам, дослідникам, які знайшли час, щоб відповісти на питання дітей для цієї книжки». Укладачка Джеммі Елвін Гарріс, британська письменниця.

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук