«Маляка – принцеса Драконії» - порада БараБуки цього тижня


Опубліковано 04 Лютий 2016 о 09:30

Блог Діти в місті Львів >  Дитяча література >  «Маляка – принцеса Драконії» - порада БараБуки цього тижня


«Маляка – принцеса Драконії» - порада БараБуки цього тижня

2015 рік видався щедрим на книжки про справжніх принцес. Про одну з таких королівських панночок, «Принцесу-кухарку», БараБука вже розповідала тут. Прийшов час познайомитися з «Малякою – принцесою Драконії».

Історію про двох друзів драконів ДраҐо і Пиптика, які вирушили на пошуки справжньої принцеси, написав улюблений письменник усіх вигадників Сашко Дерманський. За сюжетом майбутні дракони вивчають на уроках всілякі правила: «Сім ознак, за якими можна розпізнати принцесу» або «Оновлені правила правильного проковтування принцес». Усі учні слухняно занотовують ті правила, а от друзяки ДраҐо і Пиптик відверто ігнорують настанови вчителя: «Ніяких принцес не існує! Навіщо нам знати, як проковтувати тих, кого немає на світі?». Знайома ситуація? І питання, напевно, такі доводиться чути? Продовжуються такі розмови з учителем зазвичай у кабінеті директора, а що може там статися малими з упертюхами, прочитаєте вже самі. І дітям не забудьте почитати ;)

Сама принцеса Маляка з’являється наприкінці історії, та й, щиро кажучи, не зовсім вона принцеса, а тільки хоче нею стати. Зрештою кожний отримує те, чого шукав: дракони – принцесу для правдивості навчального процесу і практики в її проковтуванні, а Маляка – королівський титул і увагу, про яку мріяла.

Історія зацікавить учнів 2–3 класів, адже пригоди дракончиків насичені шкільними жартами, каламбурами й веселими вставками-віршиками. «Маляка – принцеса Драконії» - чудовезна книжка для читання та реготання, і не важливо принцеса ти чи тільки мрієш нею стати.

Більше книжок про принцес, драконів та їхні пригоди на http://www.barabooka.com.ua/

Підпишись на щотижневу програму від "Діти в місті"


Пошук